Lost Highway (1997)

Musím říct, že jsem ten film vůbec nepochopila. :-) A když už jsem ho konečně začala chápat (alespoň jsem si to myslela), stalo se něco, co to všechno převrátilo a byla jsem zase na začátku. Ale jedno musím uznat - od začátku do konce i přes dlouhou stopáž se prostě nenudíte. Já jsem se dívala s očima vykulenýma, s mozkem pracujícím na plné obrátky a když to pak skončilo, dívala jsem se dál na obrazovku a ani nedutala. A ještě dlouho potom jsem nemyslela na nic jiného než na to, co jsem viděla. Lost Highway se vám prostě dostane do hlavy ať chcete nebo nechcete. Takže mi vlastně vůbec nevadí, že jsem to nepochopila, protože za tohle a tu úžasnou atmosféru a herecké výkony dávám plné hodnocení. Taky jsem se nezapoměla podívat zde do diskuze a projela si komentáře těch, kteří to pochopily (vážně je obdivuju) a fakt to do sebe úžasně, ale fakt úžasně zapadá a já si říkám, jak můžu bejt tak blbá a vážně se klaním panu Lynchovi, jak může něco tak dokonalého vymyslet. Paráda!

Domácí mazlíček (2008)

Hodně hloupoučký film. Důvod shlédnutí byla Emma Stone a Kat Dennings. Anna Faris byla sice rozkošná ale její jednoduchost mě nebavila.

Rihanna - Te Amo (2010) (hudební videoklip)

Pěkná píseň i klip, hezká atmosféra a prostředí, 4 * za Laetitiu.

Rolling Stones: Doom and Gloom (2012) (hudební videoklip)

Nejen skvělá píseň ale naprosto špičkový a zábavný videoklip s úžasnou Noomi Rapace.

Svatební obřad (2010)

Průměrný filmeček na odpoledne. Není to vůbec špatný, vlastně je to docela milý, hlavně ten kamarád hlavního hrdiny. :-) Navíc to má opravdu krásnou atmosféru a prostředí a taky Umu Thurman, které to tu moc sluší.

Svobodná vůle (2006)

Skvělý film s hodně negativní atmosférou a přirozenými hereckými výkony obou hlavních představitelů. Theovi fandíte, ikdyž víte, že to s ním nejspíš neskončí úplně dobře. A ikdyž ubližuje ženám, litujete ho a dokonce vám je i docela sympatický. Scéna v kostele byla krásná.

Cesta do lesa (2012)

Není to vůbec špatný. Tomáš Vorel má tvorbu jako na houpačce, jednou dobrý, jednou špatný. Ale tohle se mi líbilo, hlavně díky té úžasné lesní atmosféře a výběru herců včetně učitelky Štípkové, Vorla juniora (který od Gymplu vyrostl v sympatického mladého muže) a mlaďounké Anně Linhartové (a jejím vlasům).

Tři muži ve sněhu (1936)

Hezké zimní prostředí a především jako vždy zábavný Haas a sympaťák Plachta.

Dům na předměstí (1933)

Není to kdovíjak dokonalé ale rozhodně to má své kouzlo a prostě film s Hugo Haasem (a krásnou mlaďounkou Vítovou) nemůže být špatný. :-)