Petrolejové lampy (1971)

Jeden z nejlepších filmů Juraje Herze s fenomenálním Petrem Čepkem ve své nejlepší roli, jemuž výborně sekunduje Iva Janžurová.

Střihoruký Edward (1990)

Hezké, barevné, vtipné, romantické, roztomilé... jen ten konec zamrzel. Edward je rozhodně jedna z nejroztomilejších a nejsympatičtějších postav v dějinách kinematografie.

Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)

Tolik hereckých es v jednom seriálu, to se hned tak nevidí.

Vdaná snoubenka (2008)

Kromě Michaela Colina Firtha dost nesympatické postavy a ačkoliv to tu Umě Thurman moc sluší, nedokážu dát víc než dvě hvězdičky, už za ten konec, který byl více než očekávaný. Chvilkami až trapná hloupost.

Holky z porcelánu (1974)

Vždyť je to tak roztomilé. Hezké herečky v čele s nádhernou Martou Rašlovou, svérázná Míla Myslíková (mimochodem taky krásná ženská), mladé kuře Lenka Kořínková, vdavekchtivá Eva Čeřovská, sympatická Šebestová, bláznivá Veškrnka a další a další. Holky z porcelánu mají hezké písničky (Jana Robbová a Čižmárová bravo!) a moc fajn atmosféru a to tak, že by mě fakt bavilo v takovým skladu dělat taky skladnici. :)

Lístek do památníku (1975) (TV film)

Krásný a smutný. Jeden z nejdojemnějších romantických českých filmů.

Hon (2012)

A prý, že děti mluví vždy pravdu... Neuvěřitelné, co dokáže jedna dětská lež a jak jí dospělí lidé uvěří tak moc, že i po objasnění pravdy to v nich stále zůstává zakořeněné. Té holce jsem měla chuť zakroutit krkem. Být vychovatelem prostě není žádný med, zamiluje se do vás malá holka a je to.

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

V roce 2004 přišlo na české obrazovky něco, co tu ještě nebylo. Talk show amerického stylu s charismatickým a vtipným moderátorem, jeho osobitým humorem a "rejpáním" do hostů včetně politiků. Některé díly byli tak zábavné, že se dají pouštět stále dokola a jsou vtipnější než některé filmové komedie.

Pýcha a předsudek (2005)

Mé romantické srdce zaplesalo! Krásnější hlavní dvojici nemohly vybrat. Velmi hezky se na to dívá a starý anglický venkov potěší kdykoliv.

Katy Perry - Thinking Of You (2009) (hudební videoklip)

Asi to nejlepší od Katy Perry a ofinkou alá Bettie Page, což jí velmi sluší. Romantický klip je velmi krásný a píseň také není k zahození.