Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Sci-Fi
  • Animovaný

Recenze (24)

plakát

Inferno (2016) 

V obvyklem prumernem filmu neschopnost a moralka good guys je obvykle duvod proc zastavi bad guys az na konci filmu, ale zde to bylo uplne naopak. Nevim zda je to plus za "jedinecnost" nebo minus za retardovany pribeh. Spis to druhe. "Mam tady tu biozbran jako vyhladit pulku sveta ale streda je spatny den na to tak pockam az do pondeli na vypusteni" "Mam tady tu zenskou s kterou jsem tohle vse vymyslel a naplanoval ale projistotu ji nereknu kde to je, ale necham ji puzzle po cele italii kdyby se mi neco do pondeli stalo. Samozrejme tu prvni cast puzzle bez ktere to nejde najit si necham celou dobu u sebe, aby si ji mohli vzit, kdyz me najdou" "Mam tady toho chlapa ktereho jsem mohla zabit kdykoliv behem 100m filmu ale nezabiju ho a pockam s nim az se dostane k posledni casti puzzle a pak ho necham byt. 10m naskok mi bude prece stacit dostat se do jine zeme a najit to driv nez cela jedna svetova organizace" Bonus na zaver: "Jsem nigga co to chce prodat, vymyslim si nejstupidnejsi lez kterou jsem ani nepotreboval rikat, abych se prozradil behem 5m"

plakát

Příchozí (2016) 

Pul filmu jsem se dival na vyborny scifi snimek a uz planoval 5* druhou pul jsem se dival na nejaky love story film s zivotnim poucenim co zapomnel ze film musi mit i pribeh a ze deus ex machina a "zili stastne az do smrti" do scifi nepatri ikdyz z toho udelas "zili stastne nekdy a nekdy ne, nelinerni cas lol, very deep". Malem bych dal 3* ale audiovizuálne to bylo perfektni.

plakát

Power Rangers In Space (1998) (TV seriál) 

IMDB - 73%, odborna ceska verejnost csfd (ktera z velke casti tuto iteraci PR pravdepodobne ani nevidela) - 9%

plakát

Zpátky do školy (2009) (TV seriál) 

Failnul jsem predmet v pulce semestru, abych tenhle serial dokoukal. Takze asi 10/10.

plakát

Castle na zabití (2009) (TV seriál) 

S1 - 4/5; S2 - 5/5; S3 - 5/5; S4 - 5/5; S5 - 5/5; S6 - 5/5; S7 - 4/5; S8 - 3/5;

plakát

The 100 (2014) (TV seriál) 

Pilot - 60% 1. série - 75% 2. série 90% Jeden z nejlepších scifi seriálů poslední doby kvalitou v 2. sérii přesahující skoro cokoliv co post-apo seriály jako TWD vyprodukovali. Včetně slušné úmrtnosti hlavních postav a ohromné úmrtnosti vedlejších a bezejmenných. Skoro každý díl je bad guy někdo jiný. Všichni good guys co se nepřizpůsobili už umřeli. Všichni bad guys co nestihli umřít jsou zase good. Až se divím, že se to tolika amíkům libí, takové nemorální chování každé postavy. Možná, protože hlavní postava co je bi-sex je pro ně mnohem horší.

plakát

Arrow (2012) (TV seriál) 

1. SEASON: pomaly rozjezd, od pulky uz se to stupnuje a story arc z ostrova zacina byt i zajimavy. Ke konci serie to jede na plno a akci ani zvraty se nesetri. 80%

Reklama

Reklama