Tokio ghoul - √A (2015) (série)

Je možný, že mě to bavilo víc než první série. Tokyo Ghoul je jedno z těch anime, na který zapomenu přibližně za týden, takže si už moc nepamatuju první sérii, abych to nějak porovnával:D Poslední díl naprosto skvělej a jsem rád, že tam hodili Unravel, protože se to tam strašně hodilo! Touka začala být otravná, opening naprosto příšernej, hodně fightů (neříkám, že je to špatně, ale někdy to bylo už moc) a Kanekiho chování jsem opět nepochopil.. Kaneki je takovej ten nerozhodnej týpek, kterej vůbec neví jak ostatnim pomoct, i když si myslí, že jo:D Na druhou stranu mě strašně bavil Owl (hlavně minulost) a Amon snad ještě víc.

Šiki (2010) (seriál)

Smrt Megumi považuju za jednu z nejlepších ze všech anime, škoda, že tam nebyla častěji. První a poslední díly byly fakt nejlepší. První opening byl skvělej, druhej horší a endingy jsem ani neposlouchal, zato soundtrack byl tak dobrej, že bych ho porovnal i s Narutem! A rozhodně nebudu souhlasit s ostatními, když píšou, že Shiki neni horor.

Tokio ghoul - Season 1 (2014) (série)

Tokyo Ghoul mě bavil hned od prvního dílu. Animace je bezva a opening ještě bezvadnější. Bohužel jsem si tam nenašel žádnou oblíbenou postavu a snad nejvíc mi vadil Kaneki, kterej byl na zabití od začátku. Taky mi vadilo, že se neukazoval často Hide, protože by byl určitě super!

Akuma no Riddle (2014) (seriál)

Tohle anime bylo spíš špatný než dobrý. Když jsem si přečetl obsah, hned jsem se na to podíval. Příběh byl bezvadnej, bohužel ale zpracování mnohem horší. Strašně moc se tam mluvilo, přitom 1/2 všech těch keců byla o ničem. Obě hlavní postavy byly děsný, jen na pár vedlejších se dalo koukat, jednu jsem si dokonce i oblíbil, a to Mahiru. Opening byl skvělej, ending jsem si nikdy nepustil a zakončení celýho anime bylo tragický. Snad nemusim ani říkat, jak divný je to, že nikdo neumřel..:D

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Happiness can be found even in the darkest of times if one only remembers to turn on the light. -Albus Dumbledore

Glasslip (2014) (seriál) odpad!

Páni, to bylo fakt příšerný. Ale dokoukal jsem to až do konce, jsem na sebe pyšnej.

Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)

"Nothing can suppress human's curiosity." -Eren Jaeger

Glee (2009) (seriál)

Sedim tu tak 10 minut, poslouchám I Lived (glee verze pls) a koukám do blba, zřejmě nevim jak se vyjádřit. Glee mi změnilo pohled na lidi v mém okolí. Na handicapovaný, šikanovaný, gaye, lesby, tlustý, na všechny. Možná byly některý scénky trapný, zbytečný nebo divný (haha, bylo jich hodně), ale přehlížet se daly, protože dokoukat Glee stojí za to! Nikdy bych si nemyslel, že by seriál, úplně nereálný- přesto skutečný, na mě mohl mít takový vliv. Rest in peace Cory "If there's one thing I've learned from Finn dying, it's that shame is wasted emotion."

Plán útěku (2013)

Doufal jsem, že to bude aspoň trochu dobrý, jako Prison Break, ale ono vůbec. Příběh byl skvělej, ale bohužel z toho udělali film, kde Schwarzenegger dokáže zabít snad 208 lidí najednou bez toho, aby ho vůbec někdo škrábl. Fakt škoda.