Beznaděj (2006) (TV film)

Začínalo to slibně, ale pokračovalo to hrozně.

Kaleido Star (2003) (seriál)

Kaleido star bylo moje první anime. Miloval jsem to dřív, miluju to teď. Anime si doslova hraje s vašima pocitama, se všema. Nervozita, radost, smutek, natěšenost, strach,.. Postavy jsou skvělé, některé možná nudné, ale to se dá skousnout. Příběh je na tom všem naprosto bezkonkurenční. Všechny openingy skvělý a animace vyhovovující. Kaleido Star je nejkrásnější anime všech dob! https://www.youtube.com/watch?v=LHCNVDH9jGQ

Městečko Záhad (2012) (seriál)

Žádný seriál mě nedokážě tolik pobavit jako tenhle. Dabing je víc než perfektní, ale asi po 6 dílech se dabing změnil, což mě docela nasralo.. Přesto to miluju a udělám si pro Městečko Záhad čas kdykoliv.

OBAN - nebeské lodě (2006) (seriál)

Jeden ze seriálů mého dětství. Skvělej příběh, dostalo mě to hned od prvního dílu. A i když postavy byly nakreslený jako Voldemort, tak všechny byly skvělý!:D

Sněhurka a lovec (2012)

Trpělivě čekám na Sněhurku se špatným koncem:D

F (2010)

Fakt skvělej obsah k filmu -_-. Prostě zabít a vyhodit do povětří. Milý PETRIKU12, příště piš obsah k filmu o kterým aspoň něco víš. Čekal jsem úplně něco jiného, ale tak jako to je fuk.. Podle mě moc obyčejný film.