Plán útěku (2013)

Doufal jsem, že to bude aspoň trochu dobrý, jako Prison Break, ale ono vůbec. Příběh byl skvělej, ale bohužel z toho udělali film, kde Schwarzenegger dokáže zabít snad 208 lidí najednou bez toho, aby ho vůbec někdo škrábl. Fakt škoda.

Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)

"Nothing can suppress human's curiosity." -Eren Jaeger

Another (2012)

Sračka na pátou

Another (2012) (seriál)

Jak jsem si tu četl ostatní komentáře, tak mi přišlo, že všichni hodně přechvalují první půli seriálu, ale mně nepřijde, že by byla o něco lepší než ta druhá. Hodně se lišily od sebe, ale to ještě nic neznamená. V první půli to bylo napínavý a tajemný s tím, že jste vůbec nevěděli o co vlastně šlo. Ale svým způsobem mě to fakt bavilo. Ta druhá půle mě ale bavila mnohem víc. Jako fanoušek hororu jsem byl spokojenej vším. "Žák" navíc mě neskutečně překvapil, hudba skvělá, námět taky, zkrátka mě to bavilo. Hodně bavilo!

Arrow (2012) (seriál)

První série je bohužel celkem nudná, nic se tu tak trochu neděje, ale má občas dost zajímavý flashbacky! Jediný plus celé první série je hlavně poslední díl, kterej byl prostě dost dobrej. Druhá série je o mnohem zajímavější. Ve všem. Třetí série je zatim nejlepší!

Kdo přežije - Filipíny (2012) (série)

Celkem dobrá řada. Opět jsem ani moc neměl komu fandit. Snad jen RC a Malcolmovi. RC má tak božskej smích, že se mi o něm normálně zdá. Takhle veselýho člověka jsem v životě neviděl. Skvělá Ponderosa a skvěle vyjela na Abi. Nejvíc mě srali Pete a Abi. Vítězovi to celkem přeju, protože ona umí strašně dobře mluvit před porotou. Oni vlastně poslední dobou vyhrávaj jen ti, co dobře mluví..