Arachnofobie (1990)

prečo vždy keď pozerám Arachnofóbiu ma začína svrbieť celé telo, akoby po mne niečo lozilo? ..... prepáčte, musím sa poškriabať...

Bez servítky (2009) (pořad)

Výborné boli diely s obyčajnými ľudmi, napr. záhorácky týždeň bol vydarený. Ale celebritné diely (v poslednej dobe snáď ani iné nechodia) sú kombináciou núteného humoru a verejného strápňovania. Údajná celebrita "varí" po boku profesionálneho kuchára v reštauračnej kuchyni. Väčšinou sú to superdiétne/moderné blafy a všetci jej "fantastický" hostia to vychvália do neba, s plným počtom bodov. dávam jednu hviezdičku za nás obyčajných ľudí

Prostřeno! (2010) (pořad)

Program je to dobrý - na dlhé zimné večery, prečo nie? Ale tie komentáre dua Vydra+Boušková sú nepríjemné na uši, moc hlasné, suché, nudné, nadbytočné, skrátka prekážajú. Zakaždým vo mne hrkne keď majú zase prejav. Preto dávam o hviezdičku menej.

Bydlení je hra (2004) (pořad)

no jo, mať tak za pár dní komplet prerobené bývanie. to by šlo

Jak se staví sen (2007) (pořad)

slabší odvar čétéčkovej verzie Bydlení je hra. Trochu moc na american way. Dosť tu prekáža trápny moderátor, stretnúť ho na ulici tak mu ten megafón otrieskam o hlavu.

Predátor (1987)

Predátor je fakt dobrý sci-fi krvák ktorý Votrelca schová do kapsy

Zázraky přírody (2009) (pořad) odpad!

Hnusí sa mi každý slovák, ktorý v záujme vopchania sa do niečieho zadku zaprie svoj rodný jazyk a robí zo seba debila. Maroš, je mi z teba na zvracanie.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Zlatučké, nádherne kreslené, perfektná hudba, nestarnúce, dokonalosť sama. Ale iba originál pôvodné diely od dua HannaBarbera.