Serpico (1973)

Všetci berú úplatky. Všetci sú zlí. Ja neberiem. Ja som dobrý. Chcú aby som bral. Idú po mne. Pomôžte mi. Čo mám robiť. Naozaj nechcem brať. Vedenie mi nepomôže. Celý systém je zlý. Nevládzem s tým bojovať. Postrelili ma. Vzdávam sa ideálov. Ochádzam. Naozaj som nikdy nebral.

Absolvent (1967)

Absolvent bol pre mňa doteraz najväčším filmovým skamaním a jeho miesto v rebríčkoch úspešnosti naozaj nechápem.

Starověké objevy (2003) (seriál)

TV program väčšinou vyzerá takto nejako: Panelák, Ordinácia v ružovej záhrade, Modré z neba, Pošta pre teba, Sultán, Starověké objevy. Ďakujem všetkým komerčným staniciam že mi každý večer uľahčujú výber.

Přežít! (2005) (seriál)

Neuveriteľné. Chlapík, ktorý prežil sám na otvorenom mori sedemdesiat dní. Klobúk dole čo niektorí ľudia dokážu.

Top Gun (1986)

Jednu hviezdu za Berlin

Extrémní rodiny (2012) (pořad) odpad!

Neviem či je väčší debil ten kto tento program vymyslel alebo ten čo sa naň pozerá.

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Naštvem niekoho, keď už pred začiatkom prvého dielu dám Odpad?

Tajemný ostrov (2001) (TV film)

Typické béčko. Neurazí ani nenadchne.

Znamení (2002)

Nemôžem spať. Vstávam z postele. Idem sa pozrieť z okna na ulicu. Potom to uvidím. Na streche u susedov niečo je. Stojí tam niečo veľké. Najprv si myslím že je to anténa, potom sa to pohne. Otočím sa, že na niekoho zakričím nech sa pozrie z okna či to tiež vidí. Nikto ma nepočuje. Pozriem sa znova von. Tá vec je zrazu na druhej streche, na dome ešte bližšie k nám. Rovno oproti môjmu oknu. Mám pocit že primŕzam k podlahe a nemôžem sa pohnúť. Bojím sa pohnúť aby ma ten tvor nevidel. Aj tak sa mi zdá že sa v tej tme pozerá priamo na mňa. Začnem kričať... a v tom sa zobudím. Už ten film nikdy nechem vidieť. Nikdy!