Riskni milión! (2012) (pořad)

Česká verzia tejto súťaže bola naozaj super s dobrým moderátorom. Tento náš Voštinár je neuveriteľne nepríjemný, nechápem kto ho tam obsadil. Niektoré jeho úškľaby mi sú doslova proti srsti. Veľmi rada by som súťaž pozerala, ale nemôžem prekonať odpor voči nemu. Sledovať to dokážem iba s vypnutým zvukom.

Želvy Ninja (1987) (seriál)

Dodnes si nepamätám, ktorý je ktorý. Ale sranda to bola.

Ennio Morricone v Benátkách (2008) (koncert)

Nádhera, síce som sa nedočkala svojej najobľúbenejšej, ale to nevadí. Ennio je úžasný.

Hitman (2007)

"Kdy může správný chlap zabít?"

Benny a Joon (1993)

Tento film je rozkošný ako malé mačiatko.

Stmívání (2008) odpad!

Slovo upír stráca svoj význam. Báť sa nagelovaného, vystajlovaného a fitkom vymakaného týpka so silným výrazom predávkovaného metrosexuála sa ani nedá. Týmto filmom tvorcovia definitívne zabili všetko, čím kedy upírske filmy boli. Vzniká nám tu temná verzia Beverly Hills 902 10 ?

Smrt přichází v bílém (2003)

Tá hudba pri zábere z výšky, keď vidno iba svetlá auta na ceste uprostred lesa, je neuveriteľná. Slabšie povahy by už mali našlápnuté do Bohnic počúvať to dlhšie. Super napínavý film.

Četník a četnice (1982)

"Nechť sláva závratná, dá pocit blažený. My ctíme chrabrost tvou jež trůníš nad všemi. My ctíme vavřín jímž zdoben obraz tvůj, nám zůstaň zachován, dál srdce zapaluj!"

Ženy v pokušení (2010)

"Není ten výstřih už trochu moc?" "Proč? Já bych to klidně nosila i obráceně."

Cizinec (2010)

Veľa "znalcov" tento film odsúdi už iba preto, že hviezdne obsadenie predsa nemôže vyprodukovať kvalitu. Dovolím si nesúhlasiť. Zrozumiteľný dej, úžasné prostredie, dokonalá hudba. Skrátka príjemný a dobre stráviteľný film.