Predátor (1987)

Predátor je fakt dobrý sci-fi krvák ktorý Votrelca schová do kapsy

Zázraky přírody (2009) (pořad) odpad!

Hnusí sa mi každý slovák, ktorý v záujme vopchania sa do niečieho zadku zaprie svoj rodný jazyk a robí zo seba debila. Maroš, je mi z teba na zvracanie.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Zlatučké, nádherne kreslené, perfektná hudba, nestarnúce, dokonalosť sama. Ale iba originál pôvodné diely od dua HannaBarbera.

Na ostří nože (1997)

"Proč je králík nebojácný?" "Protože je mazanejší."

Den Šakala (1973)

"Jestli to nebyl Caltrop, kto byl potom Šakal?"

Leon (1994)

Veľmi dobrý film, natočený bez zbytočného preháňania, s noblesou, skrátka kvalitne. Jean Reno ako chladnokrvný zabijak, ktorý sa láskyplne stará o svoj kvetináč.

Avatar (2009) odpad!

Tlupa spotených maniakov pár rokov onanovala za pécéčkami. A výsledok? Avatar. Všetci čo ospevujú fantastický svet na Pandore sa nechali dobrovoľne znásilniť naivnými pohyblivými 3D obrázkami a prepracovanou reklamou. Fantasmagorické kone ku ktorým sa musíte pripojiť usb-portom, všadesavyskytujúce reflexné kúsky kozmickej púpavy, samovznášajúce sa ostrovy, ultratenké dokonalé telá modrákov atď. Od filmu očakávam viac než len efekty. Príde mi to ako mix Star Wars, Hvězdnej brány, Transformers a podobných odpadov. Hodnotiť hercov sa snáď ani nedá, pretože 90% z filmu sú na plátne iba animáci s hereckým výkonom na úrovni Shreka. Celý "film" sa snaží vyzerať luxusne čomu aj vďaka prestrelenému rozpočtu mnohí uveria, ale pre mňa je to komerčná lacnota vytvorená za účelom vytrieskania čo najväčšieho balíka peňazí od väčšinového stáda nenáročných konzumentov.