Astronautova žena (1999)

Sci-fi film s tak hutnou tajemnou atmosférou, že by se dala krájet. Johnny Depp podle mě podal výborný herecký výkon, jeho odtažitost, neopravdovost, neupřímnost byla naprosto věrohodná. Zrovna když ztvárnil něco nadpřirozeného, divného tak vypadl tak krásně svatouškovsky, nevinně a hlavně na jeho role nezvykle normálně. Možná Charlize Theron byla na mě chvílemi až moc hysterická, ale přesto hrála také skvěle. Napínavý, chvílemi děsivý, psychologický thriller. Škoda jen toho závěru, ten byl dost nudný a neoriginální.

Škola zoufalých srdcí (2007) (seriál)

Takový australský humor. Občas mi to přišlo trochu trapné, ale většinově to bylo dost zábavné a trefné. A ta písnička "Naughty Girl" je prostě výborná!

Tropická bouře (2008)

Jestli to mělo být vtipné a zábavné tím, jak je to nechutné a trapné, tak to šlo naprosto okolo mě. Ty hvězdičky jsou jen za začátek, který vypadal nadějně, ale pak se to zvrtlo v něco podprůměrně podprůměrného. Škoda lístku do kina.

Melodie mého srdce (2007)

Moc hezká a příjemná romantická pohádka, sice dost naivní, ale tak už to u pohádek bývá. Ale naštěstí si nehraje na nic víc, takže je to velmi sympatická podívaná.

P.S. Miluji Tě (2007)

Smutné a romantické, ale to je asi tak všechno. Nuda. Příšerná nuda.

Zápisník jedné lásky (2004)

Až moc přeslazené, předvídatelné - a moc dlouhé, už jsem se těšila, až to skončí. Ano, bylo to vážně romantické a smutné a kdovíjaké, ano, nemohu říct, že nemám ráda romantické filmy i dramata, ale tohle mě za srdce nechytlo. Možná jindy...

Avatar (2009)

Ano, skvělé efekty, dojemný příběh. Ale že bych si na konci řekla "Óóó, tak to bylo dokonalé, úchvatné, nejlepší!", to tedy opravdu ne. Dvě hvězdičky za speciální efekty, jedna hvězdička za to, že je to fajn pohádka.

Život Briana (1979)

Britský humor mám vážně ráda, ale tohle? Jestli je v tom nějaká genialita, tak jde očividně mimo mě... Tohle není typ parodií, který mám ráda.

Vteřiny před vraždou (2010) (seriál)

Když jsem se na to koukala jako na oddychovku, nenáročnou kriminálku, od které jsem nečekala zbytečně moc, tak to vůbec nebylo špatné. Ano, není to nic, v čem bych se mohla nimrat a hledat tam "vyšší poslání", superkvalitní speciální efekty, úžasné herecké výkony nebo kdovíco, ale určitě to pro mě není hned žádný odpad. Ústřední herecká dvojice je sympatická a občas "zaperlí" i nějakým tím fajn vtípkem.

Jumper (2008)

Děj a zpracování by nebylo zas tak špatné, kdyby hned ze začátku nepřišel ten otravný "cool" vypravěčský tón. A pak už bylo vše jen pořádně zmatené a divné. Naštěstí má film opravdu příjemnou krátkou stopáž, takže žádné zbytečné natahování. Docela zklamání. Tohle že je od režiséra Agenta bez minulosti?!?