Na lince je vrah (2006)

podľa mňa je príbeh veľmi autentický pretože ak by sa niečo také malo stať tak bez problémov uverím, ale zároveň to bolo dosť dlho nudné ... dlho dlho to bolo len ako reklama na nádherný dom a akcia bola nulová ... konečný pocit z filmu je fakt dobrý ale hnevá ma že sa zároveň cítim akoby trval 15 minút keďže sa tam nedialo nič asi do trištvrtiny

Amazonka (1999) (seriál)

bože tie hady sú všade .... neznášam ich ale ten seriál posúvajú na vrchol práve oni pretože asi žiadny film ani seriál ma ešte nedonútil od úľaku či zhnusenia vykríknuť a odtrhnúť sa od obrazovky či si dokonca zakrývať oči .... konečne niečo skvelé .. seriál som miloval už ako malé decko a teraz som strašne rád že som sa rozhodol ho pozrieť znovu

Cougar Club (2007)

nechutná gerontofilná blbosť! nechápem ako sa niekto z tých hercov na to mohol dať ... tá jedna hviezdička je len za Kaley ale inak je fakt skoro všetko naprd ..

Killer Movie (2008)

Štandardná vyvražďovačka s peknou herečkou. Keď od niečoho takého nič neočakávate tak vás to v konečnom dosledku veľmi milo prekvapí. Kaley je skvelá herečka, sexi a krásna zároveň. Veľkým plusom je tu aj jej prirodzený sarkastický humor a tak sa človek dokáže z napatia trošku aj ukľudniť a v momente je tu znova ďalšia vražda. Podľa mňa skvelý film.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Moderná doba až príliš zhovadila mýtus upíra a to čoho som sa ja ako malý bál by terajšie deti považovali za milé a vľúdne. Až príliš hlúpe mi príde to že človek dokáže bojovať s upírom len tak ako so seberovným a nepáčilo sa mi ani len spracovanie upírov (tie šialené zubiská a rozďavená papuľa pomaly cez celú tvár bolo čo akože?!). Najlepšia je klasika Dracula podľa Brama Stockera alebo Prekliatie Salemu podľa Stephena Kinga.

(Ne)šťastně až na věky (2006)

veď fest pekný prieliv všetkými klasickými rozprávkami s parádnym alternatívnym koncom ... nerozumiem tomu slabému hodnoteniu ... ale tu už asi nemá zmysel sa nad tým zamýšľať ... fakt nechápem čo za ľudia sú na čsfd lebo hodnotia otrasne podľa mňa!

T3I: Tři pátrači a Tajemství ostrova kostlivců (2006)

absolútne skvelé ... veľmi milo ma prekvapilo ako som sa na hodinu a pol znovu ocitol v mladšom veku zažraný do riešenia záhady troch pátračov ... asi všetko fungovalo presne tak ako som si to vždy predstavoval v knihách a veľmi sa mi páčili odozvy na záhady z knižných predloh.

Sekerovci (2010) (seriál)

mňa to baví ... pohodový seriál na odľahčenie a humor síce nie je extra úžasný ale príjemný a vždy sa prinajmenšom aspoň pousmejem nad scénkami ... kopa ľudí je zrejme príliš zaujatá voči slovenskej tvorbe a to je úbohé.

Dinosaurové (1991) (seriál)

to malé je zlaté a dáva celému seriálu najviac humoru ... je to skvelé na odľahčenie nálady

Soudný den (2008)

no logic no logic no logic ... tento film je pre mňa jedno veľké sklamanie lebo dojebali čo len mohli a skvelá myšlienka sa rozvila tým najdebilnejším smerom aký by ma ani nenapadol! ... jednu hviezdičku dám len za hudbu, strih, skvelú rhonu mitru a jej poslednú hlášku ... inak je to hnoj