Volání mrtvých (2003) (seriál)

bože eliza musela preklínať celé fox ... kvoli tomuto, podľa mňa fest dobrému, seriálu odmietla rolu faith v angelovi a fox tru calling zrušil ... potom šla na dollhouse, znovu mega skvelý seriál, a fox to zase skrátil o celé tri série ...

Roseanne (1988) (seriál)

Nechápem o čom to tu všetci v tých komentároch točia! Síce seriál nebol extrémne prepracovaný so skrytou pointou a bla bla bla ale mne sa na ňom najviac páčilo to že bol taký autentický ako žiadny iný. Bežná rodina s bežnými problémami a skutočnými životnými križovatkami, ktoré sa riešili reálnymi cestami. Navyše sa mi veľmi páčil humor v seriáli, áno občas boli hlášky o ničom ale často krát som sa na nich aspoň pousmial a veľa krát ma zabavili aj vtipné situácie. Tento seriál síce nie je perfektný ale určite na mňa zaposobil svojím autentickým vyobrazením života rodiny, ktorá sa nachádza v bežnej strednej (občas klesala až k podpriemernej) triede. Seriály s bohatými rodinkami a malichernými problémikami rozmaznaných detičiek mi fakt lezú na nervy a tu to nie je ani zďaleka, čo je pre mňa osobne niečo nové (aj keď je seriál fest starý). A koniec seriálu bol maximálne neočakávaný, poňatý oveľa dramatickejšie ako by ma vobec napadlo ale skvelý bol v každom prípade!

Mládeži nepřístupno (2013) odpad!

tak toto bola len spleť niečoho nechutného, trápneho a totálne otrasného preboha ... vtipné mi tam neprišlo absolútne nič a vobec ale že vobec nechápem ako sa na toto dali nahovoriť skvelé herečky ako sú emma stone, chloe moretz alebo kristen bell .. bože a čo tam robil richard gere alebo anna faris? ... moje nervy vačšie pohoršenie z filmu som fakt ešte nezažil!

Martin Mystère (2003) (seriál)

Milujem tú grafiku! :D a hlavne animáciu emócií :D je to mega skvelo spravené :D škoda že sa to nedá nikde nájsť po slovensky, lebo ten dabing je famózny ... aspoň na youtube je to po anglicky :D

Chceš mě, chci tě (2009)

Typická sladká romantická komédia, ktorá neublíži ani nenadchne.

Mučedníci (2008)

Najprv som dal len 4* ale nakoniec som to musel zmeniť na 5 lebo som si uvedomil, že to bolo veľmi dobre spracované a vlastne až do poslednej chvíle to bolo pomerne dosť napínavé ... námet bol vynikajúci a zápletka taktiež výborná ... neviem si predstaviť čo by niekto tomuto filmu mohol vytknúť ... možno až na tú blbovinu, že mučeník je človek trpiaci pre krista a umiera v presvedčení svojej viery, čo asi nikto z obetí nebol pokiaľ viem, ale všetko má svoje muchy a na hodnotení mi to neuberie.

Primal (2010) odpad!

neznášam keď hodinu a pol strávim pri sračke

Kočka (2012)

celkom sa mi to páčilo, až na tie preafektované scény