Žena v černém (2012)

Tak priznám sa tento film som videl po polnoci a poviem vám už som sa tak dlho nenaľakal ako z tohoto proste dobre kostýmy dobré efekty dobrý strih tento film som videl o pol noci na plazme vo vysokom rozlyšeniu obrazovky v Dolby Digital 5.1 veľký zážitok ale tieš veľké napätie z toho čo sa bude diať tomuto filmu dávam 4 hviezdičky parádny film !

Varan vs. Kobra (2005) (TV film) odpad!

Ed woodové sračky sú lepšie ako tento sajraid otrasne a prijebané efetky ktoré sú na bode mrazu úprimne poviem herci vyzerajú ako zo Španielskeho porna namiesto výbuchu sú staré zábery z II.svetovej vojny wtf? pičoviny tohto charakteru sú smiešne jedným slovom povedané pičovina !!!!

Atrocious (2010)

Veľmi dobre napätie veľmi dobré vizuálne efetky a ešte aj skutočnosti natočený prípad ako to viem ? pozrite si archív španielskej televízie a tam to nájdete

Gran Torino (2008)

"Je tady pohreb bambusáku tak se chovej slušne" a od tejto chvíľe začal naberať film plné otáčky výborný Clint Eastwood to zahral na jednotku.Človek ktorý nenávidel Číňanov a nakoniec ich mal ako za susedov a postupne sa rozvíjal vzťah až tak nakoniec že obetoval svoj život kvôli ním čiže taký fajný psychologický film preto 5.Hviezdičiek !!!

Výměna (2008)

Clint Eastwood špecialista na dramove filmy ako je Gran Torino či Život po živote tento film je podľa skutočnej udalosti Angelina Jolie zahrala výborne scenár matky ktorá hľadala svojho syna a nezdala sa aj pod útlakom psychiatrie to bolo na celom filmu to najlepšie síce aj tak nepodarilo sa jej dostať späť syna ale aspoň sa našiel ten čo za všetko mohol čiže skvelá dráma preto päť hviezdičiek kľudne aj 6 !!!!!

Šedá zóna (2001)

Výborný film síce iba znázornené fakty ale aj tak výborne to zahral David Arquette.Keď sa človek žije do tohoto filmu pochopí že ako sa muselo žiť tím ľudom ktorý tam naozaj bolí v tom tábore.Spaľovanie mŕtvol až na plynovú komoru Réžia:Tim Blake Nelson

Monstrum (2008)

Ručná kamera,napätie,strach,nevinná party sa zmení na smrteľné peklo ktoré by nik nečakal skvelá vizualita na film s ručnou kamerou a prekvapivo nečakaný koniec Režia:Matt Reeves

Cesta (2009)

Smutný film o prežitý dvoch postáv ako sa snažia prežiť Režia:John Hillcoat Hudba:Warren Ellis podľa mňa top film roka 2000-2010

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Výborný film o silnom priateľstve a dôvere výborný herecký výkon Morgana Freemana a Frank Darabont špecialista na filmy z väzeňského prostredia.