V/H/S: Viral (2014)

Toto sa vôbec nechytá na VHS jedna a dva sračka !

Zelená míle (1999)

Dojímavý film ktorý je nabitý emocialným zásobnikom, Stephenova Kingova poviedka ktorá vie vypustiť slzy s oči,jedno prekrasne 3 hodinový film, mal som možnosť tento film vidieť v SK Dabingu čoje paradne preložene proste jednoznačne 5 hviezdičiek !!!!

Kruhy (2005)

Vynikajúce ! stokrát lepšie ako celý film Kruh 2 viac som sa zľakol ako v celom filme a úplne viac strašidelnejších efektov tam bolo ako v celom filme (2005) len škoda že v angličtine

V/H/S/2 (2013)

Brutalný krvák jediný film ktorý ma donutil grcať pri druhom príbehu ale samozrejme taký horor ma byť u mňa 5 hviezdiček !!!

Esmeralda (1997) (seriál) odpad!

Prepáč csfd ale ku takejto sračke nemám slov iba maximalne jedno a to už som aj dal odpad !

Velkolepé století (2011) (seriál) odpad!

Ďalšia marektingová pičovina ktorá sa snaží zarobiť na citoch druhých ako Vilo Rozboril,na takejto komerčnej kokotine si títo špinavci zarábaju prostredníctvom "Voyo" -_- a ďalších zahraničných online kanáloch ktoré stoja nemalé peniaze čiže ak ste bieberov fanúšik alebo nejaká vyptlaná piča ktorá sa výživa s marketingovích slz tak prosím .... -_-

Simpsonovi (1989) (seriál)

Serial ktorý sprévadza môj život Či je to detstvo či je to v dospievaní stále sa mi ľúbi tento serial Homer & Bart :D

Panelák (2008) (seriál) odpad!

Jedným slovom Sračka !

13 (2010)

Paradný re-make čo sa mi páčilo najviac na filme je páradný dej ako jeden človek (Sam Riley) bol na nesprávnom mieste v nesprávnom čase a ukradol to čo nemal (pozvánka na Ruskú ruletu) ďalší herec (Jason Statham) ako využil svojho brata kvôli peniazom aby si mohol žiť lepší život za brata film postupuje do deju kde hráči nemajú na výber a musia konať stým že možno dnes už skončia stavkárý,svetlo,prask a život je preč kvôli peniazom nakoniec keď pride finálne kolo tak Sam Riley vyhrá ale čo ma stoho keď pokúpi darčeky a veci domov a peniaze pošle domov a to čo nakupil mal v rukách pride Jason zastreli ho a v čiernom pitli neboli peniaze ale darčeky ? tymto fim končí a život mladého chalana ktorý chcel zarobiť zarobil a zomrel. Odporúčam pozrieť aj 13 Tzameti (2005)

8. míle (2002)

Fuck free world 313 ! na filme je vidieť životopis Marshalla Mathersa III atmosféra filmu veľmi dobrá postupne vysvetlovanie ako sa Eminem počás ťažkých časov sa dostáva postupne hore, vo filme je vidieť ako sa snaží získať zmluvu na svoj album (Infitive-1996) ďalej na filmu je dobré ako je ukázane ako pracoval pri plechoch kde robili zločinci,proste najhoršie s najhorších ako je vidieť život není ľachký a nikdy nebol však stačilo tak málo a dnes je jeden s najlepšíc Raperov na svete dej je rozbehnutý v roku 1995 kde je postupne ukázane ako drel kde býval a ako sa ho snažili zničiť proste tento film je u mňa top aj bude fuck free world !