Paranormal Effect (2010)

No tak ja neviem nezľakol som sa nič :D Detske nadpriemerné až priam amaterské no ale na snahu že to deti robili tak 1 hviezdička a 1 za tie suché efekty snahu doprajem každému :D

Piraňa 3DD (2012)

No takže takto... tento film sa mi ľúbil najviac preto že som sa vedel aj naľakať ale aj pobaviť dlho som čakal na [Piraňa 3DD] a sa aj oplatilo čakať proste mne sa atmosféra filmu ľúbila, napínavé veci a dobrý dej síce niektoré až moc prehnané veci, ale pobavili čiže na film sa nesťažujem pobavil som sa super,keď mám hodnotiť kameru tak je dosť dobrá a dosť veľa 3D efektov proste ty čo sa chcú pobaviť odporúčam ! PS: Pirane sa naučili aj chodiť :D

Kid (2010)

Človek ktorý nikdy nedostal šancu,človek ktorý si musel všetko urobiť sám, bol týraní matkou,škole dovtedy dokým nezavolal na socialku a nenahlásil sa sám čo nakoniec si ho matka zobrala späť a začala ho ešte viac týrať takto to išlo 9 rokov až dokým Učiteľ mu nenašiel škrabance & jazvy po chrbte a po krku potom sa dostal do lepšiej rodiny... ako to skončilo ďalej to si už pozrite samy odporúčam a preto dávam 5 hviezdičiek lebo ten film mi aj otvoril trocha oči Tento film ma naučil:[Nepokúšaj sa ovládnuť svet lebo na to doplatíš]

Díra (2009)

Myslím si že horor zmiešaný s fantasy je niekedy super ako napríklad niečo takéto celkom dobrý postup filmu len my vadilo že to dosť vyznelo detinsky takže jedna hviezda dole Joe Dante ma pre tento krát prekvapil ;)

Sinister (2012)

Začalo to sťahovaním do nového domu a skončilo to presťahovaním do druhého domu ale stým že našiel na povale ďalšiu krabicu s ďalším obsahom videí ale tento krát predĺžené scény a s toho my prešiel mráz po chrbte lebo som nechápal že ako všetky tie vraždy urobili len malé deti, nakoniec pán spisovateľ na to doplatil tím že ho zabila vlastná dcéra sekerou, a už bol ďalší ústrižok videí "Maľovanie 2012" čiže keď to mám zhodnotiť Atmosféra filmu vynikajúca,postup filmu veľmi výborný a koniec ešte mrazivo prekvapujúci ! preto dávam päť hviezdičiek PS: Konečne nejaký horor čo nie je točený ručnou kamerou ! :D :)

Zlo (2012)

No tak ja som sa smial inač zvukára unáša nejaká mátoha a kameraman sa len díva alebo jeden tam zabija druhého a zas sa díva len ten kameraman akože nič proti ale keby točil ako ho baba podjebava :D tak by sa tiež dival ale inač na slovenský film je to ok 5 hviezdičiek ! RESPECT :)

Iron Sky (2012)

Anti-Fašistická sračka, ale ako oddychovka - good idea !

Paranormal Entity (2009)

Všetky filmy ručnou kamerou na úkon hororu som videl či je to Paranormal Activity,Gacy House,Atrocious,Possession of David O'Reilly,Záhada Blair Witch a tak ďalej všetky tieto filmy sa snažia vyvolať v človeku aby tomu uveril. Paranormal Entity je robený tak ako každý cam HD film na začiatku je buď ukážka z 911 alebo pitevné správy či fotky avšak všetky tieto cam filmy sú fiktívne, tieto filmy točia najmä ti čo chcú zarobiť príklad Paranormal Activity stal 15,000€ zarobil 193,355,800 € čiže rozpočtovo je to veľmi ľakavé na peniaze, postupne čo vyšiel Blair Witch [1999] tak sa postupne začali rozvíjať cam filmy nie kvôli kulture Cam HD ale kvôli peniazom preto sa točia častejšie filmy z ručnou kamerou tak je to.

J. Edgar (2011)

Vy ktorý tu píšete že J.Edgar bolo neúspechom či sklamaním tak ste na omyle, ten film si stačí normálne pozrieť v cz dub a pochopiť o čo tam ide, ak ste si mysleli že ide o politiku tak ste na omyle ide tam o spravodlivosť a kamarátstvo položte si všetci otázku "Čo som videl na tom filme" ? Pozrieš si to znova a pochopíš že v to filme nejde len o FBI či kriminalitu. Ide tam o úplne niečo iné, aj keď mam po pravde priznať je v tom filme menšia "Homosexuálna náklonnosť" ale snaď podľa toho sa nehodnotí film no nie ? Pozrite si to ešte raz ty čo nechápu tomu filmu. Hodnotenie Postáv: Leonardo DICaprio ako J.Edgar Hoover zahral výborne hlavnú rolu to iste aj Armie Hammer či Judi Dench parádne kostýmy výborná výprava špeciálne efekty,strih a zvuk. Clint Eastwood nás zaviedol do doby 1920 kde bolo plno bolševikov a skurvených komunistov ktorý ničili demokraciu. Clintova kamera je taká úžasná že vie vrátiť dych do historickej doby,aj ta jeho skvelá hudba vie vyraziť dych proste tento film sa mi ľúbil a preto mu dávam 5 kľudne aj 10 výborná práca Clinta Eastwooda

Bastardi (2010)

Nesmierna kokotina s bachratym hovadom v hlavnej ulohe ktore hopsa kokotom hore dole po triede a robi si z neho piču banda pojebanych ciganov tak to fakt nie !!!