Fido (2006)

Hodně černé a současně hodně barevné.

Vánoční koleda (2009)

Je to detailně udělané a taky hodně 3D (i když jsem to 3D neviděl). V kinech je film dabovaný, takže má být pro děti (tak to chápu já), navíc je to vlastně vánoční pohádka. Proto mi chvílema přišla docela strašidelná (začíná to pohledem na mrtvolu, duch jeho partnera s řetězy a samozřejmě duch příštích vánoc). Pro malou holku, se kterou jsem na tom byl to byl hoodně strašidelný zážitek.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Spousta nudných keců (*) a super honičky v autech(*****). Dohromady to dává průměr, ale na Tarantina je to krize.

Delta fór (2007)

Takže tady máme mexickou plichtu. My tomu říkáme jenom plichta. No tohle a pár dalších vtipů a jinak spousta balastu kolem. A samozřejmě nesmíme zapomenout na oblíbený fekální humor.

Pokoj 1408 (2007)

Jako u většiny filmů podle Kinga, chybí zde podvědomí postav a minulost, takže se vytrácí to co dělá Kinga Kingem. Ale z vizuálního hlediska to vypadá dobře.

Do noci (1985)

Jako hlavní hrdina, ospalé a nerozhodnuté. Prvky komedie a thrilleru, i když samy o sobě docela dobré, se tak divně míchají dohromady. Je to škoda

Noční děsy (1983)

První povídka byla jednoduchá, předvídatelná a krátká, prostě zbytečná. Ale pak se to naštěstí zlepšilo a zbylé tři byly výborné.

Yamato - Loď smrti (2005)

Pár dobrých válečných záběru a spousty patriotismu. Já věřím, že ti vojáci si to skutečně mysleli, ale poslouchat to hodinu a půl je trochu otrava.

Stalo se (2008)

Podivná směsice gore sebevražd, zbytečných scén, záběrů na stromy ve větru a rádobyvědeckých vysvětlení.