Osvícení (1980)

Poměrně dobře udělané, ale velmi mě zklamal konec. Z Kingovo knih se vždycky neco musí vypustit, aby se vešly do filmu, ale ten konec byl vypuštěnej celej.

Mlha (2007)

Sice chvíli trvalo, než se to pořádně rozjelo, ale pak to stálo za to. První potvora mi přišla trochu moc digitální, ale ostatní už šli. Navíc jako vždy, nejhorší nebyla tajemná mlha, nebo cokoliv se v ní skrývá, ale lidé. "Bože, Davide, jsme civilizovaná společnost." "Jasně, dokud fungují stroje a můžeš zavolat 158, ale seber jim to, dej lidi do tmy, pořádně je vyděs a je po pravidlech... uvidíš, jací se z nich stanou primitivové."

Na Hromnice o den více (1993)

Když jsem poprvé přišel na csfd, tak jsem automaticky tento film ohodnotil za 5*. Viděl jsem ho dávno před tím a zůstali jen ty nejlepší vzpomínky. Druhé shlédnutí mě proto trochu zklamalo, ale stáále je to výborný film.

Osud světa (2002)

Hodně šílený, ale nebylo to zase tak hrozný.

Arthur a Minimojové (2006)

Hodně pro děti, ale když se přes to přenesete, tak to docela jde.

Vítejte v džungli (2003)

Žánr tohoto filmu se zmítá kdesi mezi dobrodružným hledáním pokladu, kung-fu filmem, westernem, komedií a revolučním bojem. Nicméně když to berete jako šílenou akci, je to docela jízda.

Kmen Andromeda (2008) (TV film)

Knihu jsem četl, předchozí film jsem viděl. Naštěstí hodně dávno, takže jsem si skoro nic nepamatoval, narozdíl od rodičů.

Repo! The Genetic Opera (2006)

Rozhodně zajímavý nápad, z kterého se o dva roky později stal normálně dlouhý film.

Většina filmu je docela dobrá, ale zkazil mi to podivný konec. Možná jsem to nepochopil, možná poslední půlhodina v mém filmu chyběla. Peter Sellers mě zajímavě překvapil, do té doby jsem ho znal jen jako pitvořícího se Clouseaua a tak nějak jsem to celou dobu očekával od něj i zde.