Santa je úchyl! (2003)

Celý film je založen na tom, že Santa je ožrala a nadává jako dlaždič. Nicméně je tam pár dobrých vtipů. Ostatní je bohužel průměrné.

Veselé Velikonoce (1984)

Poměrně vtipné, hromady lží vytočené až do absurdna. Největší mínus jsou akční vložky a to hlavně na konec.

Zastav a nepřežiješ (2006)

Hooodně akční, ale tak od půlky to přestává stačit. Jinak nečekejte nic hlubokomyslného, ani jakékoliv jiné slovo obsahující mysl sem nepatří. Prostě vypnout a koukat se na poskakující lidičky na poskakujících obrázcích.

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (série)

Tak konečně je to tady! Od konce poslední epizody jsem se těšil na nějaké pokračování. Už jsem ztratil naději, ale nakonec nezklamali. A jak to dopadlo? Rozhodně trochu jinak, než jsem čekal. Seriál, herci i humor za těch 10 let zestárli. Jednotlivé díly jsou mnohem melancholičtější, vtípků ubylo. Možná jsem se tolik nesmál,ale na druhou stranu jsem si celý Návrat na Zem užil i z trochu jiného pohledu. Doufám, že bude ve vytváření dalších dílů pokračovat. A nakonec k dabingu . Angličtina je suprová, v Trpaslíkovi spousta vtipů vyzní jinak než česky, na druhou stranu já jsem vyrostl na českém dabingu a proto se na něj hrozně těším.

Cesta do středu Země (2008)

Hodně nenáročný film, ale naštěstí jede stále dál. Člověk se ani nestačí zamyslet, jestli je to možné a oni už dělají zase nějakou jinou hovadinu.

Next (2007)

Núúúúdáááá. A vypadalo to tak slibně.

Happy Feet (2006)

Oni stepují, protože mají hlad. Zakážeme rybolov na antarktidě!

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Drsnější verze prvního filmu, ale pořád je to jenom film pro děti (respektive celou rodinu). Myslím, že i přes to, že je z velké části okopírovaný z pána prstenů, je to docela dobrý film a kdyby se odstranili ty rodiné části, byl by to dobrý fantasy film.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Tento film je příběh o životě jednoho člověka, ale ač to tak nevypadá, skoro vůbec není podivuhodný. Benjamin dospívá, objevuje nové věci, prožívá štastné chvilky i ty nešťastné, jak už to v životě bývá. Jistě, jeho život jde nazpět, ale nikoho to nezajímá, ani jeho samotného. Život jde dál. Nakonec z podivuhodnosti zůstává jen pár chvilek na začátku a na konci života, kdy na sebe hledí dětská a stará tvář a i to je podivuhodnost spíše jen vizuální, první dětská láska i umírající mažel, který už přestává vnímat svět kolem sebe, to je na obou stranách stejné. Škoda, čekal jsem něco víc, něco, co mě ohromí, ale nic z toho nebylo.