• Pohádka

Dr. House (2004) (seriál)

Výborný seriál nebýt poslední řady, kterou jsem, přiznám se, ani nedokoukala. To, co diváci na tomto seriálu milovali, téměř zmizelo a zbyla jen telenovela. Ale těch prvních pět (nebo kolik vlastně) sérií je výborných pro ty, kdo si potrpí na černý humor a ironii, protože v tom je House naprosto nepřekonatelný. Po shlédnutí si každý přeje, aby byl aspoň z desetiny takový čtverák, jako House. Laici si ale musí zvyknout na to, že moc nebudou vědět, o čem je řeč (odborný pindy), což kupodivu není tolik na škodu, jak by člověk předpokládal. Nikdo se na to nekouká kvůli léčení, žejo.

Hunger Games (2012)

Do kina jsem šla jakkoliv nedotčena a nevěděla jsem vůbec, co čekat. A velice mile mě tenhle snímek překvapil. Podle mě úžasný a neotřelý námět (aspoň já neznám nic podobného) a kdo četl knížku (já ji přečetla až po zkouknutí filmu), nemusel by být zklamaný. Jennifer Lawrence podává skvělý výkon, ale ne jen ona, všichni jsou dobří. Ani minutu jsem se nenudila, i když chápu, že pro někoho může být film příliš dlouhý. Milovníci akčních scén ať ale radši nic moc nečekají, i když je tam pár momentů, kdy si příjdou na své i oni (masakr u Cornucopie). Co vůbec nechápu, je prohlášení některých uživatelů, že jde o pokračování Twilight ságy? Nesmysl, se Stmíváním to nemá společné ani ň, takže zarytí antitwilighťáné to nemusí zavrhovat ještě dřív, než se na to podívají.

Můj malý Pony: Přátelství je magické (2010) (seriál)

Něco tak neuvěřitelně roztomilého, ale není to jen sladké, ale někdy jsem se doopravdy dobře pobavila. V anglickém originále neuvěřitelně dobře nadabované, moje oblíbenkyně jsou Fluttershy a Pinkie Pie. Jako oddechovka před spaním nezklame.

Scary Movie 2 (2001)

Rozhodovala jsem se mezi jednou * a odpadem. Je to celé o přehnané snaze být vtipný, ale vyjde z toho něco tak neuvěřitelně trapného... ani jsem nedokoukala, víc jsem se snad u filmu nikdy nenudila.