Muž ve stínu (2010)

Film jsem si pustila s hromadou očekávání a byla jsem........zklamaná. Mysteriózní to není podle mě ani trochu a po půl hodině mě přepadla šílená nuda, která mě neopustila až do závěrečných titulek. Buď jsem nepochopila záměr pana Polanskeho a nebo jsem filmový barbar. Ať tak či onak, Muž ve stínu pro mě zůstane i nadále nejnezáživnějším filmem, který jsem za poslední dobu viděla.

RRRrrrr !!! (2004)

Třeba mě ukamenujte, ale já tuhle úchylárnu prostě zbožňuju. Já vím, že je to do nebe volající pitomost, ale vždycky mi zvedne náladu hromadou vtipných a absurdních hlášek i situací, které hlavní hrdinové berou naprosto vážně. Takže Kameni, začíná noc! :D

Klub sráčů (2000)

Je to blbost, šílená blbost. Ale svému účelu poslouží velmi dobře a to je totální vymytí mozku :D Navíc, když máte deprese a kouknete se na Kevina a Perryho, tak si řeknete, že na tom vlastně zase tak špatně nejste...

Experti (2006) odpad!

Nejvýstižnější odůvodnění mého hodnocení je asi to, že si z tohoto "filmu" nepamatuji vůbec, ale vůbec NIC!

Kameňák 3 (2005) odpad!

Nejsem věřící, ale u tohoto filmu jsem se modlila aby byl už konec. Chcete mě strašlivě potrestat? Svažte mě a donuťte mě se na to kouknout znovu!

Zelená míle (1999)

Mám ráda Stephena Kinga... Nemám ráda filmové zpracování jeho knih... Proto jsem si film pouštěla s dost velkými obavami a snad poprvé úplně zbytečnými. Pan King už dlouho neměl tak vynikající filmovou adaptaci svého díla. Zelená míle mě nadchla. Tom Hanks v roli dozorce Edgecomba byl vynikající, ale filmová postava nebohého černocha Johna jako by vyšla přímo ze stránek knihy. A i když jsem věděla, jak film skončí, stejně jsem si přála, aby John nějakým způsobem přežil. Kniha i film mě stály nejeden mokrý kapesník, ale nelituji jich.

Hostel (2005)

Předem upozorňuji, že nejsem žádný fanda tohoto žánru a film jsem shlédla pouze z donucení přítelem, ale myslela jsem, že horor má člověka vyděsit, popřípadě alespoň udržovat v napětí... Ani jedno však Hostel neumí. Neděsivé, nezáživné, předvídatelné. Už nikdy víc! Jednu hvězdu za to, že Američani mají alespoň matnou představu o tom, že někde existuje nějaké Slovensko...

Příběh rytíře (2001)

Film jsem viděla několikrát a na rozdíl od jiných filmů mě ještě neomrzel. Možná je to proto, že Příběh rytíře nesmíte brát tak úplně vážně a pak máte příjemnou oddychovku na nudné odpoledne, případně večer. A i když někoho může pobouřit použití hudby od Queenů, mně to zde vůbec nevadí, naopak mě příjemně potěšilo, jak hudba do filmu zapadla :) Tak se nebojte odpoutat od všedních starostí a vydejte se spolu s Williamem na cestu za slávou. Nudit se určitě nebudete!