• Krátkometrážní

Hamster Hell (2012)

Co dodat? Lidé, co nemají představu o tom, jak křečky chovat, by si je neměli vůbec pořizovat.

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad)

Lepší než Superstar a jiné pěvecké soutěže, ale pořád ne nej.. Líbilo se mi, že porota nově vybírá opravdu jen dle hlasu, ne podle vzhledu a sympatií. Ovšem už to jde zase s kvalitou dolů..

Hot Girl, Big Truck, Eating a Popsicle (2012) odpad!

Prosím, povězte mi, co tím autor sledoval? Je to jakási narážka na americkou kulturu či co? Každopádně i jako parodie je to hodně špatné.. To druhé video už ani hodnotit nebudu (i když jsem ho viděla).

Man (2012)

Kraťas zachycující dnešního člověka v celé své "kráse".

Méďa (2012)

Na Teda jsem se opravdu moc těšila, ovšem poté jsem měla z celkového filmu pocit, že všechny vtipné chvilky byly již vyčerpány v traileru.. Škoda. :-(

Metrix - Legenda Hroznové Lhoty (2012) (amatérský film) odpad!

Nikdy jsem se neodvážila dokoukat celý Metrixův "dokument", ale dnes jsem si řekla "fajn, třeba to nebude tak hrozný". Bylo. Sice rapu ani beatboxu nějak nerozumím, ale ten údajný beatbox na mě působil spíše jako splašený vlak či koza těsně před vyhunutím, a to raději nemluvím o Metrixovo ambicích stát se slavnější než Rytmus atd. Být jím, tak to všechno rovnou zabalím, jeho "tvorba" je akorát ostuda jak Brno. Trocha soudnosti by neuškodila, Metrixi.

Můj otec je šílenec (2012)

První polovina byla pro mě velmi rozpačitá, ovšem pak už to byla jízda. "Jsem kašna, hoďte do mě minci a něco si přejte, zmrdi!" Tuhle komedii nesmíte brát moc vážně. :-)

SebastiAn - Love in Motion (2012) (hudební videoklip)

Jako klip k písni ještě fajn. Ale co si jinak mám vzít z tancování malé ... holky (chtěla jsem napsat jiný neslušný výraz, bože odpusť) v dětském pokojíčku? Já v prakticky žádném krátkém filmu od Gaspara Noého hlubší myšlenku nespatřuji na rozdíl od ostatních. Kamera se mi v tomhle případě líbila, aspoň nebylo "blikání".

The Captured Bird (2012)

Čistě reakce na Tom_Lachtan: Jakýpak spoiler? V oficiálním popisu je to napsané v podstatě stejně.. ;) PS: :))) Povedeme si tu snad nyní "PS" konverzaci? (: