• Pohádka

Teroristka (2019)

Zase jednou český film, který má příběh, spád, logiku, dobrý soundtrack a obsazení ☺️👍

X-Men: Dark Phoenix (2019)

Proč nedodrzeli kontinuitu příběhu?.. Proč to logicky nenavazuje? Proč?! 🤦‍♀️

Aquaman (2018)

Asi nejsem správný fanoušek DC vesmíru 🤔... Ne, nejsem 😃 tohle to byl opravdu "kus".. Nevím o čem mluvit dřív.. Příšerné efekty ve vodě vlajicich vlasů, příběh o ničem, exploze kdykoliv scénárista nevěděl, jak ukončit dialog,.. Bylo toho spoustu.. Za mě hvězdička jen pro to, že má mé sympatie Jason Momoa, neb v GoT stvarnil velmi charakterní roli. Bohužel tady tak pozitivní být nemůžu 😔

Sněhurka a lovec (2012)

TO BYL TEDA KUS! Samá tma, ponurá hudba.. Bylo to takové optimistické.. Ta Sněhurka tak pozitivně působila! Moc pěkné to bylo 😀

Lady Bird (2017) odpad!

Za mě film úplně o ničem.. Příběh 00 prd.. To, co se tam dělo by se dalo stáhnout do 15 minut.. Nuda od začátku do konce..

matka! (2017)

Když já nevím, co si o tom všem, co jsem viděla, mám myslet.. Pokud máte rádi psycho a mindfuck po celou dobu filmu, obrňte se, dejte si panáka a do toho..

Vzorce (2017)

Hezká podívaná. Graficky moc pěkně zpracovaný film, který však v začátku působí jako vykrádání Na hromnice o den více, což v polovině volně přejde do Věřte nevěřte. Na konci si připomeneme Pane vy jste vdova a je to... Bohužel, myslím, že jsou daleko povedenejsi filmy k cestování v čase.

Mary Poppins (1964)

Up to the atmosphere ☺️... Mrzí mě, že jsem se na tento kousek nepodívala dříve.. Krásný příběh o tom, jak je dobře, když v sobě dospělý zachová kousíček z duše dítěte. To vše je doplněno krásnými a chytlavými písničkami ☺️

Emoji ve filmu (2017)

Nápad dobrý.. Realizace řekneme zaspala... Chybí tomu drive a trochu hlubší příběh.. Takhle je to opravdu jen běhání smajlíků po aplikacích v telefonu.. Bohužel