Apocalypto (2006)

po pomalejším začátku jsem nevěděl co očekávat od totohle filmu. Trochu mě zarailo s jakou otevřeností Mel líčí zl a násilí, ale je to jeho styl, druhá polovina snímku, byla o neskrotné touze a vůli po přežití, líbil se mi i mytologický podtext a nabrání síly od bohů, jaguáří tlapa toho dokázala hodně

Mechanický pomeranč (1971)

Film, který mě "předělal" sice tak neholduji ULTRAVIOLENCE jako Alex, ale vím že tohle je šálek kávy, který jsem potřeboval, našel jsem svůj žánr, který se mi líbí a jen tak mě neopustí. Velice kontorverzní snímek, který je originální nejen svým dějem, ale i neuvěřitelně poutavými scénami, tak úžasnými, že by nejeden člověk chtěl být jeho součástí. Malcolm podal brilatní výkon a nemalou zásluhu na tom má Stanley Kubrick.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

vždy se těším až SG-1 pichne nějakou tu C4 na nějakou tu goaldskou mateřskou loď nebo hatak a zabíjí dalšího vládce soustavy, už jenom kvůli těmhle super bitvám dávám za 5*

Hvězdná brána - Děti bohů (1997) (epizoda)

U nás běhá už osmá série a já teprve teď viděl pilotní film tohoto nepřkonatelného sci-fi dílka. Takže si beru na dva roky dovolenou a jdu sledovat stArgAte...btw proč tady nejde dát to suprový °A°??

Jsem nesmělý, ale léčím se (1978)

kdyby tenhle film viděl parašutista před seskokem, kdy se mu neotevře padák, myslím, že by se celou dobu letu smál, obrazně myšleno :-D

Mlčení jehňátek (1991)

Nepopírám, že že Anthony je skvělý herec, ale dostat za tohle oskara a navíc za hlavní roli, za těch pár minut co se objevil na pláně, tak to se mi nezdálo, promiň "Anthony"

Malý Nicky - Satan Junior (2000)

za tak trapný film, trapný scénář, trapné herecké výkony dávám pro některé trapných pět hvězdiček a říkejte si jak velice trapnej jsem .. =)

Ali G Indahouse - Film (2002)

super, fakt některé věci jsou nechutné, ale kvůli tomu skákat z mostu fakt nebudu, já si to užil jak jen jsem mohl

Moulin Rouge (2001)

Na to že nepreferuji muzikály, musím smeknout, scény při písních Roxana a show must go on, mne vytrhli z pelechu a zpíval jsem s nimi , můj zpěvnezněl ani zdaleka tak libě jako znějící z filmu. Jeden by neřekl, ale zasměje se se i u toho...začalo to tím jak mi propadl stropem ospalý argentinec nebo ja usnul na schodech a pak spadl dolů. Celkově, ale nemůžu dát plný počet, protože v mých očích jsou stále lepší filmy, nicméně vřele doporučuji

Na dotek (2004)

Nemůžu se zbavit pocitu, že obsazení Julie R. bylo jenom pro to aby přitáhla oko diváka. Jude Law hrál zřejmě dobře, protože jsem ho nesnášel běhěm toho jak si ničí svoje partnerství s Natalií s naivní žárlivotí, dá za pravdu člověku jehož nesnáší před slovem jeho "lásky". Písnička na začáítku a na konci mne uchvátila, moc hezká nostalgická skladba. Mně se ale film osobně nelíbil, ale na mě nedejde a směle se na něj podívejte, ať aspoň víte co ve vztazích nemáte rozhodně dělat