Sucker Punch (2011)

Famózne! Niektoré filmy sú len na jedno použitie a tích je neúrekom a tento snímok som videl už nespočetne veľa krát. Nie je to tým, že by som bol od toho závislý alebo čo, ale jednoducho ten film má skutočne niečo do seba. Efekty a spomalovačky sú perfektné, hudba je dokonalá a záver je nepochopený pre mnoho ľudí. Dej je akoby uštrikovaný z rôznych filmov a to mu dalo 5*, pretože hovorte si čo chcete ale je dokonalý!

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Možno si poviete, že som divný ale možno aj som...Veď ja už dopozerávam šiestu sériu PIATY krát!!! HIMYM nieje pre mňa iba seriál je to niečo čo ma vie rozveseliť vždy za každej príležitosti. A aj keď som to všetko videl už 5 krát tak som odhodlaný pustiť sa na tú cestu ešte raz! Možno aj druhý a tretí :-D Ale nie, teraz už vážne HIMYM je podľa mňa najlepší seriál aký kto kedy uvidel. Keď mi niekto povie názov tohoto seriálu, tak sa mi hneď vybaví Marshall a Lilly ako sa neskutočne milujú a Tedd, ktorý rozpráva deťom (ktoré sa mimochodom neskutočne podobajú na "tetu" Robin) príbeh ako spoznal ich matku a svoju manželku a nerozhodná Robin, ktorá nevie čo od života chce a popravde niekedy ma naozaj nahnevala :-D Ale jedna z postáv je môjmu srdcu najbližšia, Barney Stinson :-D To je neskutočný "kolík" jeho hlášky, názory, spôsoby balenia...to je niečo nezabudnuteľné!!!!! Kto tento seriál ešte nevidel, tak nech neváha!!!

Poslední Mohykán (1992)

Pre mňa je to jeden z najsilnejších príbehov vôbec! Atmosféra, herci, príbeh, napätie, akcia, hudba...proste všetko keď sa premiešalo dokopy tak vznikol jeden z najúžasnejších filmov, aký kedy uvidel svetlo sveta!

Grave Encounters (2011)

Prvých pár minút som tomu dokonca uveril, že to môže byť podľa skutočnosti, postupom času tam boli fakt pekné duchárske scény. Naozaj dobrý duchársky film, len nedoporučujem ho pozerať večer a keď viete, že budete doma sami (môj prípad). Len naozaj ma naštvalo keď tvorcovia tak v 3/4 filmu spravili, neviem ako to nazvať...keď vychádzali ruky zo stien, to mi úplne zničilo autentičnosť snímku. Ale naozaj dobrý hororík, ja osobne dávam za 5*, Pred nedávnom som videl podobné filmy ako The Tunnel a Atrocious všetko sú to Handcam horory a veľmi dobrej kvality. Dokonca môžem povedať že Paranormal activity môže ísť kade ľahšie :) Vrelo doporučujem.

Atrocious (2010)

Prednedávnom som pozeral film The Tunnel a dúfal som, že nájdem film, ktorý by mu konkuroval. Ajhľa za asi hodinu neskôr som ho našiel. Atrocious ma skutočne zarazil na konci filmu, ktorý som nečakal. Myslel som na rôzne konce, ale tento?! Mladý chalanisko behá bez rozmýšľania po bludisku s kamerou v ruke a vôbec neuvažuje nad tým čo robí. Ale v jeho situácií by som asi tiež moc nerozmýšľal. Dobrý film na večerné pozeranie, polhodinku pred koncom som bol ako na ihlách a dúfal som, že tá pekná mladá slečna sa dostane z tej šlamastiky :(...ale niečo mi tam chýba. Nebolo to ani-ani, vsunul by som do snímku troška tej šťavnatosti. Policajné zábery dodávajú na autentite a pôžitku s filmu...Takže ja dávam 4/5

The Tunnel (2011)

Prvých niekoľko minút som uvažoval nad vypnutím filmu, ale atmosféra pomaly stúpa a komentáre prežitých dotvárali adrenalín, ktorý som už dlho nepociťoval pri horore. Tento film je naozaj pecka! Obsahuje neskutočné množstvo strachu z neznáma, hádky stratených, akciu, dobré filmové zábery...Budem len dlho hľadať horor čo by konkuroval The Tunnel.

Pavouci z vesmíru (2010)

V prvých momentoch filmu som mal chuť ho vypnúť! Ale mýlil som sa na plnej čiare a to poriadne hrubej! Skutočná lahôdka vo všetkých smeroch! Efekty, za ktoré by sa nehanbil ani Cameron v Avatarovi, dej naozaj zaujímavý, 5 hercov, ktorí neboli dokonalý ale určite ukázali čo sa v nich skrýva. Bavil ma celý dej filmu, avšak zarazil ma otvorený záver, ktorý by som nečakal. Bratia Strauesovi sa naozaj ukázali v tom najlepšom svetle. Len škoda, že podobných snímkov je skutočne málo. Môžem povedať jedným slovom : doporučujem!