Krajní meze (1995) (seriál)

Žádná Akta X, ale Krajní meze. Fascinují svět zelených mužíčků a mezí, kam až jsou (budou) lidé schopni zajít. Jediná výtka směřuje k nevyváženosti a nesourodosti jednotlivých epizod. Na příbězích se vyřádila celá plejáda režisérů, což nebylo vždy přínosem.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

O něco lepší než Titanic, ale mám dojem, že také o něco delší. Přestává být moderní psát scénáře? Zajímavá výprava, herci, určitě i tržby, ale faktický přínos nevidím. Jestli tento kousek dostane (má dostat) oscara za nejlepší film, tak to ať raději udílení zruší. V seznamu herců chybí R. Redford, já jsem ho tam několikrát zahlédnul v roli Benjamina Buttona:). Poznámka: Titanic 194 minut, PPBB "pouhých" 166 minut.

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Chytlavý, leč nekonečný seriál. Své diváky nutí čekat na další díly se zájmem, ale po krátkém čase začíná působit syndromem nastavované kaše. Postrádá hloubku, i když se snaží vystupovat přesně opačně. Námět i postavy jsou celkem zajímavě vytvořené. Jenom těch prvotřídních mozků je tam trochu moc. Největší slabinou je překombinovanost některých dějových situací. Myslím si, že je to však dobrý seriál (asi tak na 7 %) a vy jste určitě čekali, že to řeknu:).

Gynekologie 2 (2007) (seriál)

Někdy i pět minut je hodně. Tohle něco paroduje?? Moje 1. signální se zase málem uvařila. Myslím pozitivně, tedy musím ocenit, že klukům někdo nechá vydělat na novou loďku.

Pošta pro tebe (2005) (pořad) odpad!

Bohužel jsem to viděl. Tohle nezachrání ani verze speciál Srstka + Čtvrtníček a to jsou opravdu těžké váhy.

VyVolení (2005) (pořad)

Ať už si o reality show myslí každý co chce, opět se jasně ukázalo, že novinky fungují, ale jsou velmi závislé na obsazení. To je odpověď na otázku: "Proč novácký Big brother neuspěl v přímém střetu s "prima" Vyvolenými." Dle mého je nejlepší reality show pozorovat lidi na ulicích, v práci, či jinde jaké postoje k danému pořadu zaujímají - *****.

Nestyda (2008)

Pozvu si Gotta, Hegerovou, Macháčka a třeba ještě Vášáryovou. Do pozadí přihodím Lišku a PokOndra pro jistotu. Pár silikonů a motorovou koloběžku. Kdo jsou největší a nejnespokojenější lidé ve společnosti - aha učitelé!! Takže v tom bude hrát bývalý učitel a jeho bývalá žákyně, aby to mělo říz i pro puberťáky. Jmenuju se "Hřebejk" a kdysi jsem měl ambice točit filmy. Ale všichni jste se nasmáli, že.

Na plný plyn (2003)

Michel Vaillant: "Vezmu si plnou a zaplatí ten z helikoptéry". Obsluha čerpací stanice: "A bude chtít taky plnou" Michel Vaillant: Myslím, že ne. (A vzápětí přistane za obsluhujícím chlapíkem helikoptéra). Nevzniklo to v USA. Je to slušné Béčko. A například film Formule, kde hraje slavný Sly, strčí hravě do kapsy.

Temný rytíř (2008)

SAVE THE BATMAN!!! Jsem jediný, kdo si myslí, že to bylo dlouhé, komplikované a těžko stravitelné? Jsem jediný, kdo říká, že triky jsou fajn věc, ale musí se umět používat s mírou? Jsem jediný, kdo viděl dvě tváře již v Terminátorovi, výbuchy ve Smrtonostné pasti a lepšího Jacka Nicholsona v roli JOKERA?