Trapper33

okres Karlovy Vary

Skype: vojtapolcar33
Twitter: Trapper33

• 20.7.2016  23:20
    Pan Dubínek (TV seriál) (1995)

Měl jsem hrozně rád znělku a doteď si pamatuju díl, kde se pořádaly závody v místním.. jak to nazvat.. okolí dubu?

• 20.7.2016  23:18
    Bořek stavitel (TV seriál) (1999)

Další z těch lepších pohádek, které jsem měl rád. A další nezapomenutelná znělka.

• 20.7.2016  23:14
    Pošťák Pat (TV seriál) (1981)

2 hvězdy za nezapomenutelnou melodii a taky to, že když jsem byl menší, byla to jedna z těch koukatelnějších pohádek.

• 20.7.2016  20:24
    Četnické humoresky (TV seriál) (1997)

Jeden z mála českých seriálů, které budu mít vždycky rád. Je pravda, že poslední díly jsou za ostatními kvalitou nejméně o stupeň, ale jako celek, jsou Četníci jedním z nejlepších českých seriálů.

• 14.7.2016  11:00
    Podfu(c)k (2000)

Ještě lepší než Lock, Stock and Two Smoking Barrels. Jelikož jsem Snatch viděl až po již zmíněném Lock, Stock .. tak jsem věděl co čekat. První třetina filmu může být pro někoho, kdo to nečeká dost zmatená, ale když se na to vykašlete a prostě se díváte, tak si užijete naprosto skvělou gangsterku. Největší rozdílem mezi oběma filmy je cikán Brad Pitt - to on je v tomhle filmu ten nejlepší. Samozřejmě je tu i spousta výborných hlášek a skvělých scén, ve kterých hrajou roli i ostatní, ale na Brada.. asi nikdo nemá. - Look in the dog. - What do you mean "Look in the dog."? - I mean open him up.

• 14.7.2016  10:37

Star Trek Into Darkness ve mě vyvolává několik dojmů. Chce být lepší než předchozí díl, ale moc se mu to nedaří. Výborné efekty, nekvalitní scénář. Benedict Cumberbatch je mnohem lepší než většina herců, a to i on by mohl mít mnohem lepší roli. Chris Pine je ztracen v temnotě. Zachary Quinto je opět výborný, kdežto jeho vztahová problematika je pravý opak. Za celý film jsem neměl strach o žádnou z hlavních postav, film prostě vůbec nedokázal navodit dojem toho, že by se někomu mohlo něco stát. Snad nový režisér přivede svěží vítr Do Neznáma.

• 13.7.2016  11:00

Po dlouhé době jsem dokázal u filmu vypnout a nechat se kochat. Geniální záležitost.

• 13.7.2016  01:26
    Švýcarák (2016)

Doteď se nemůžu rozhodnout, jestli mě tenhle film bavil tolik kvůli Harry Potterovi nebo díky skvělým nápadům režisérů. Co ale vím jistě je to, že jsem už dlouho neviděl podobně originální ulítlost. Tohle se vám buď bude líbit nebo utečete z kina po prvních 10 minutách. KVIFF 2016

• 11.7.2016  21:49
    Star Trek (2009)

Libovka, skvělej odpočinkovej film. Viděl jsem ho jako mnozí tady, nezasažený původními filmy a seriály a tak jsem věděl jen lehce, co od Star Treku čekat. To co přišlo bylo mnohem lepší než jsem si dokázal představit. U.S.S. Enterprise mě přibralo na palubu a společně s celou výtečnou posádkou (možná vyjma mně nesympatické Uhury), jsem zažil skvělý dvouhodinový zážitek. Velmi povedený reboot jedné kultovní série.

• 8.7.2016  12:37
    Lights Out (2013)

3 minuty mrazení v zádech. Kvalitní horůrek.

• 5.7.2016  10:34

Digitalizace všude. Už je toho fakt moc, jeden superhrdinský film za druhým a mě už ty filmy, kde je nic moc děj a pořád stejné schéma záchrany světa nebaví. Bohůžel Avengers nepřinesli vůbec nic nového a bojím se, že tomu nepomůže ani nový tým.

• 5.7.2016  10:09
    Nová kůže (2016)

Fakt se mi líbily vztahy postav mezi sebou, které během těch 103 minut krásně gradovaly. Jinak je to průměr, ale vcelku obstojný. KVIFF 2016

• 5.7.2016  09:35
    Učitelka (2016)

Geniální! Peter Bebjak a Martin Havelka naprosto úžasní. KVIFF 2016

• 4.7.2016  11:32
    Ant-Man (2015)

Je strašně super, že si Ant-man na nic nehraje a dělá si sám ze sebe srandu. Připomíná mi to Deadpoola, akorát v horším provedení. Ale vůbec ne o moc. Pořád je tu spousta opravdu vtipných momentů, při kterých jsem se hlasitě zasmál. Škoda pomalejšího začátku, jinak by to byla jasná záležitost za 5 hvězd.

• 3.7.2016  11:02

Noooo, co si budeme povídat, čekal jsem víc. Jediné co Hotel drží nad vodou, jsou vtipy, které už byly v mnoha dalších filmech. Od příchodu Vlada se Hotel zblázil, všechno začalo být přehnané a nakonec se dojem z filmu zhroutil jako domeček z karet. K tomuhle jde dodat jen to, že doufám, že už nenatočí další díl.

• 3.7.2016  10:38

Hodně rozporuplný film. Přítelkyně z něj byla nadšená a mě přišel jako natahovaná nuda. Možná nejsem dost filmově vyzrálý, abych dokázal ocenit tento dokument, ale někomu se to prostě líbí. Je tu mraky dlouhých scén z nichž některé jsou krásné a plné emocí a některé mi prostě přišly zbytečné. KVIFF 2016

• 13.6.2016  19:13

Spongebob by měl zůstat pouze v seriálu.

• 13.6.2016  17:48

Haha, je to dost podobné prvnímu dílu, pár vtipů se i opakuje, nicméně pořád je to kvalitní zábava. Propletení více realit funguje fakt dobře, ale ke konci už je to trošku předvídatelné. Doktor je skvělý a asi to bude jedna z mých nejoblíbenějších postav filmových pláten.

• 13.6.2016  17:42

Příjemná animovaná detektivka ve které nové postavy opět baví. Hodně se mi líbila propracovanost světa a spousta malých detailů a podobností s tím naším. Do toho skvělá animace a fajn příběh o vzestupu outsidera a máte přes hodinu a půl kvalitní zábavy.

• 13.6.2016  17:35

Skvěle natočené, atmosféra v kině byla fakt hustá a pár lekaček bylo opravdu kvalitních. Kamera tenhle film vyzdvihla, společně s atmosférou a obdobím minulého století.

• 13.6.2016  17:28
    Babadook (2014)

Naprostá hororová špička. Skvěle zahrané postavy a výborná atmosféra. Chci víc..

• 29.5.2016  23:25
    Škatuláci (2014)

Vcelku příjemná pohádka, která ale ničím extra nevyniká. Poučná moc není, vtipů je poskrovnu. Co jí ale dělá dobrou, je rozhodně atmosféra Sýrečkova, protože ten se povedl a pan Chňapal coby padouch exceluje.

• 28.5.2016  23:28

Nevím, je to málo vtipné a celkově takové nevýrazné. Grafika je taky taková obyčejná a tak jediné co film může nabídnout je morální ponaučení. Kéž by teplý bobky z nebe padaly, to by byl den.

• 27.5.2016  13:24

Wooow, skvělá záležitost. Tenhle film má úplně všechno. Vynikající zápletka, skvělé postavy a tolik vtipů. Ze začátku jsem byl sice lehce zmatený, ale nakonec jsem chrochtal blahem. Trošku mě mrzí, že Jasona Stathama vídám pořád v roli drsňáka, když mu role jako tato naprosto sedí. Kvalitní zábava na večer!

• 27.5.2016  13:13

Moc nevím co k tomu napsat, nechápu proč jsem znovuzhlédnutí z dětství, odkládal tak dlouho. Skvělý film se spoustou vtipů a výborným dějem.

• 24.5.2016  12:22

Táhlo se to.. stopáž delší o takových 10-15 minut než by měla být. Jinak je to úplná klasika s Vin Dieselem. Všichni okolo, včetně jeho, jsou drsní jako šmirgl a sám Kaulder je nesmrtelnej i jako smrtelník. Líbila se mi Rose Leslie a Elijah Wood a také všechny ty digikouzlíčka, protože na ně byl většinou pěkný pohled.

• 20.5.2016  19:39
    Forrest Gump (1994)

"Jeho táta se taky jmenuje Forrest?" Tom Hanks je opravdu prvotřídní herec.

• 13.5.2016  12:50
    Bojovník (2015)

Pořád dokola se opakující schéma tragédie, tréninku a epického vítězství je tu zas. První půlka se vcelku táhla, pár věcí se dalo docela předvídat, ale poté se to rozjelo a druhá půlka byla opravdu dobře natočená. Jake předvedl opět kvalitní výkon.

• 13.5.2016  12:43
    Deadpool (2016)

Škoda, že film místy působí hrozně levně a jednoduše. Jinak je to kvalitní zábava, kterou si sice moc nezapamatujete, ale pobaví vás určitě.

• 24.4.2016  22:42

Panda je zpět! Stejně jako minulý díl se dostaneme trochu víc k Poovo minulosti. Film je to dobrý, vtipný a jako oddechovka parádní, nicméně všechny série mají jednou skončit a doufám, že Panda skončí právě zde. Už to neni tak originální, ani zápletka neni tak dobrá jako minulé dva díly, místo silného příběhu je zde více humoru, což mě osobně trošku mrzelo. Ze spousty situací se najednou stal vtip i když by bylo možná trochu vhodnější, zachovat vážnost. Konec už nebyl tak epický jako v minulém dílu, nicméně soundtrack zde hraje opravdu prim a ze spousty scén vytáhl víc než v nich bylo. Nakonec je to, doufejme, důstojné ukončení jedné dobré animované série.