Princ z Persie: Písky času (2010)

Nato, že toto téma je už pro mne naprosto ohrané, tak i přesto musím říct, že to byl pro mně zážitek. :) Gyllenhaal ukázal své kvality, s kterými jsem byl už zajisté seznámen v jiných filmech, ale také jsem byl překvapen Benem Kigsleyem, který také předvedl solidní výkon. K dějové stránce nemám nic moc co k dodání, jen jsem rád, že všichni bratři přežili a i to dopadlo konec. :) Myslím, že by nebylo na škodu udělat pokračování.

Králova řeč (2010)

V tomto filmu se tak strašně kecá, že se na to prostě musíte dívat, a pak jen zírat a čučet jako puk, jak dokáže jeden člověk ovlivnit druhého více významného. Parádní požitek, nemám slov.

Jménem krále (2009)

Po dlouhé době trochu kvalitnější český film v čele s Rodem. Škoda, mohlo z toho být vytěženo víc, každopádně obdivuji tento film a vždy se na něj rád podívám.

Drž hubu! (2003)

Drž hubu!! Drž hubu!! Nejez to nebo se posereš!! Rubííí...Hóóóvno!! Jo, to jsou aspoň hlášky.

Sám doma (1990)

Kevin, to byl rošťák vždycky, ale hodně vynalézavý. Zajímavý děj, u kterého jsem se dokázal smát od rána až do noci.

Těžká váha (2005)

Tvrdý sport a tvrdý život, tak to má být. Velkolepý herecký výkon Crowa, který ukázal, že i box mu jde.

Prokletý klub (2009)

Film o fotbale, ve kterém není fotbal. Divné ne? Možná jo, ale pořádně dobré. Jakožto fotbalový fanda musím říct, že se film hodně povedl, jsem spokojen, jak se scénářem, tak i s režií a herci, kteří opět odvedli dobrou práci a dali do toho to symbolické srdíčko.

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Luděk Sobota v nejlepších letech měl formu jak nikdo! Jeden z českých herců, kteří mě opravdu dokonale pobavili a tohle je snímek, kde exceluje!

Simpsonovi ve filmu (2007)

Sakra hodně dobrý! Nečekal jsem, že i film si tak dobře povede. Bohužel už stává to, co se v Sipsonech moc neobjevoval a to nová grafika. Začínají zde být 3D pohledy a už to ztrácí ten starý dobrý šmrnc, každopádně děj a celí Simpsni se prostě zase povedli. :)

Mumie (1999)

Tento díl je naprosto nenahraditelný, pokračování už bohužel není tak perfektní, jak se mohlo zdát. Strašně jsem si tímto filmem oblíbil herce Frasera, který hrál postavu O'Connell, jako neohrožený zabiják mumií.