(J)elita ze střídačky (2006)

Někdy jsem se docela i slušně nasmál. Hodně nepříjemný mi hlavně připadal začátek, poté se to už rozjelo a bylo to alespoň o něčem. Taková dobrá kravinka. :)

Trestná lavice (2005)

Myslím, že tohle je jedna z těch lepších komedií. Má celkem poutavý děj a poměrně kvalitní obsazení. Na mě byl příliš nudný a zdlouhavý začátek, kde jsem se ničemu nesmál, poté jak začali trénovat, tak už to o něčem bylo a konec byl taky jeden z těch průměrných, ale ne zas tak špatný. Prostě dobrá komedie se Sandlerem.

Otázky Václava Moravce (2004) (pořad) odpad!

Tohle by se mělo co nejdříve smazat, vzhledem k tomu že to nemá nic společného s Československou filmovou databází. Podle mě se zde řeší jen samé ptákoviny, je pravda, že to někoho zajímá, ale já nepotřebuju slyšet neustálé dohady, skákání si do řeči a podobné typy konverzací. Tohle tady nemá co dělat.

Tom v kozí kůži (1999) (TV film)

Tohle prostě nejsou pohádky pro mě. Další z českých novodobých pohádek, která není vůbec dobrá ba naopak je velice falešná. Jediný klad a obsazení Borise Rösnera, i když možná jen škodil sobě.

Wipeout - Souboj národů (2011) (pořad) odpad!

Myslel jsem, že reality show typu Big brothera či VyVolených se nedají překonat v blbosti, ale máme to zde! Něco tak neskutečně trapného a nudného jsem snad ještě nikdy neviděl. Nechápu, jak naši čeští a slovenští moderátoři dokážou prožívat něco tak nepodstatného a ubohého. Jednu dobu s tím Nova furt otravovala a jsem rád, že už je tomu konec.

Černočerná tma (2000)

Moc dlouho jsem hledal tento film zde, ale furt jsem ho nemohl najít, naštěstí pravidelně se ukazující novinky (včerejší) mi ukázali tu správnou cestu. Nikdy jsem nepřestal obdivovat Riddicka. Vždycky jsem chtěl být jako on a vidět ve tmě! :) Pro mě tento film je čistým zážitkem mého mládí! :)

Ghost Rider (2007)

Tak dobře, trochu jsem svoje první hodnocení nepobral prvně, nyní vím, že bylo chybné. Hlavní zápor je grafické zpracování samotného Ghost Ridera. Opravdu to nevypadá na opravdovou hořící lebku a když si řekneme, že to bylo natočeno roku 2007, tak to promiňte pánové, ale s grafikou už jsem dávno někde jinde. Mé hodnocení by zde vypadalo úplně jinak, kdyby nehrál v hlavní roli Nicolas Cage.

Next (2007)

Cage zase ukázal své kvality. Nejenom, že hraje velice zajímavou postavu, která dokáže vidět budoucnost dvě minuty předem, ale i celkový nádech filmu je famózní. Hlavní je, že zde hrála moje oblíbená herečka Jessica Biel, aspoň se dalo na co koukat. :)

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Dobrá akce a hodně příjemný film. Není to čistá střílečka, ale taková i trošku komedie, trošku romantiky, prostě od každého sousta trochu. Moc mě bavilo sledovat Pitta s Jolie, už jen proto, že je mám oba rád. Každopádně oni si asi při tomto filmu na sebe tak zvykli až z toho byla láska opravdová. :)

Klub rváčů (1999)

Ach jo, vždycky na to naletím. Já se prostě nikdy nenapravím a nenapravím. I když Edward Norton byl naprosto geniální a Brad Pitt také nechyboval, tak zde bylo podle mě až velmi vysoké násilí, ale úplně zbytečně. Chápu, že téma musí být tvrdé, ale aby se Norton úplně zbláznil a mlátil jakéhosi blondýna tak surově,to mi přišlo zbytečné. Ale nezapomeňte: "První pravidlo klubu rváčů ---> nemluvit o klubu rváčů!'"