scroochy

scroochy

Česko

32 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Scrubs: Doktůrci (TV seriál) (2001)

  Ultravtipný seriál napěchovaný tunou hlášek a gagů, který však i přesto dokáže být citlivý, vážný a dramatický. Skvěle zahrané i napsané, originální vyprávěcí styl a spousta bláznivých scének. Poslední sezóna je možná slabší, ale tvůrci naštěstí vždy přijdou s něčím neotřelým (muzikál, pohádka, parodie).

 • poster

  Přátelé (TV seriál) (1994)

  Nejlepší komediální seriál všech dob. O tom nepochybuju. Viděl jsem třikrát všechny díly a pokaždé jsem se bavil, jako když jsem se díval poprvé. Vyvážený humor a herecké obsazení. Vyzdvihl bych taky opravdu povedený český dabing, který je hlasově velice věrný originálu a úspěšně se snaží zachovat co nejvíce vtipů. Ne vždy to samozřejmě jde. Originál je lepší, ale i tak smekám před dabéry a všemi, co na dabingu pracovali.

 • poster

  Futurama (TV seriál) (1999)

 • poster

  Ztraceni (TV seriál) (2004)

 • poster

  Studio 30 Rock (TV seriál) (2006)

  Inteligentní a vtipný sitcom, který je s každým dílem lepší a lepší. Krásná Tina Fey, božský Alec Baldwin a bláznivě vtipný Tracy Morgan. Vyžaduje však slušnou znalost americké popkultury. Silnější 4*.

 • poster

  Perníkový táta (TV seriál) (2008)

 • poster

  Dr. House (TV seriál) (2004)

  Hugh Laurie je bůh. Pro postavu Grega House se snad narodil. Bez debaty je tou nejlepší věcí na seriálu. Ne však jedinou dobrou. Schéma jednotlivých epizod se možná trochu opakuje, ale to neznamená, že by seriál nudil. Na to má až moc kvalitní herce a scénáře. Třetí série je navíc velice zajímavá, jelikož představuje nové postavy a vnáší tak svěží vítr do zatuchlého stereotypu..

 • poster

  Newsroom (TV seriál) (2012)

  Druhá série je slabší, jelikož mě nebaví politika, ale jinak jsem se Sorkinem názorově naladěn na stejnou notu, takže mi seriál neskutečně sedl. Měl by se povinně promítat bulvárožroutům, senzacechtivcům a jiné havěti.

 • poster

  Kancl (TV seriál) (2005)

  That's what she said! Po kladných ohlasech na tenhle seriál jsem se kdysi dávno rozhodl zkusit pilot. Britský originál neznám, takže mě naprosto neobvyklý pojetí zastihlo nepřipraveného a bohužel i odradilo. Snad půl roku jsem se prokousával první řadou (nějakých pět dílů!), ale pak jsem tomu propadl a během pár týdnů jsem nakoukal pět řad a musím uznat, že ten seriál je geniální. Takže lidi, pokud se vám taky stalo, že první epizody vás nenalákaly, dejte tomu ještě šanci, protože někdy od druhé řady je to neskutečná jízda. Nebudete litovat.

 • poster

  Dobré místo (TV seriál) (2016)