Švihák ajťák (2009)

Hodně nenáročná komedie. Ale má pár vtípků, za které mu ty slabounké tři hvězdy dám. 51% by bylo přesnější.

Splašený vlak (1985)

Poměrně nadšená hodnocení zde tak úplně nesdílím. Celé mi to přišlo jako povedenější béčko. Postavy a jejich chování nebyly moc pochopitelné, hlavně Manny. Slabší tři.

Princezna slunce (2007)

Celkem solidní průměrný animák pro děti. Spíš pohádka, než cokoli jiného. Mě ale nijak nenadchnul. Takže tři hvězdy jsou ještě trochu víc, než bych dal, pokud by se hodnotilo procenty. 50%. Jste-li dítě, připočtěte si možná jednu hvězdičku.

Scooby-Doo a Batman (1972)

Starší datum vzniku je znát. Batman s Robinem vypadají, mluví a chovají se jako teplouši. Na jiné díly Scooby Doo se vydržím dívat, ale tenhle mi vadí.

Nájemní vrazi (1995)

Po 14 letech jsem si osvěžil tento profláklý kousek. A funguje pořád dobře. Takže 5.

Brána do pekel (2009)

Scénář není nejhorší a herci taky ujdou. Ano, trochu to kazí kamera, hlavně scény v místnostech působí levným dojmem. Žádné veledílo, ale díky slušnému příběhu a celkem pozitivnímu dojmu dávám lepší 3. Navíc myslím, že Ray Park potenciál má, doufám že o něm budeme slýchat častěji.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Navzdory ne moc pozitivním ovacím zde, nejsem filmem zklamaný. Spíš naopak, je to solidní akčňárna, která nedělá X-Menům ostudu. Dojem mám na 85%. A po druhém shlédnutí po třech letech od prvního zvedám na 90%.

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Váhám mezi čtyřmi a pěti. Veselejší části se mi líbily, Arnold vypadá dobře, Kristanna ještě líp. Nakonec jako akčňáku tomu není moc co vytknout, tak se přikláním k 5.

Město duchů (2008)

Ano. Film, který nesedne každému. Gervais je zvláštní typ a jeho humor taky. Řekl bych průměrná romantická komedie. Ale na mne zafungovala, ten suchý anglický typ humoru se mi líbil, takže jí s klidným svědomím dám 4 hvězdy. A po druhém shlédnutí dodávám, že lepší 4 hvězdy. No a poté co jsem koupil Blu-Ray za 99Kč! a shlédl potřetí zvyšuju na plný počet, protože to je krásná romantická komedie, ke konci i velice dojemná. Škoda, že je tenhle film tak málo známej. Jeden z mých osobních favoritů! 96%

Krotitelé duchů (1984)

Trochu nám to za těch 25! let zestárlo. V době uvedení absolutní bomba. Dnes velká vzpomínka, ale tempo je přece jen trochu jiné, než dnes. Nevýhodou je, že film znám zpaměti, ale na čtyři to má i dnes.