Star Trek (2009)

Váhám váhám, je to na pomezí čtyř a pěti. Účast Simona Pegga mě potěšila. Hlavní hrdina taky solidní. Na Star Trek je to kapánek akčnější, což není na škodu. Ale nelogičnosti tam byly, nechám si nejvyšší hodnocení na jindy. Rozhodně to není zklamání. Tak jsem to dal podruhý a myslím, že se to povedlo až na pětku. Má to spád, ale není to taková ta pseudomoderní stříhanina co vteřina to střih. 90%.

Znovu 17 (2009)

Stokrát viděné schéma, takže zbývá pouze co se povedlo originálního a jak byli sympatičtí herci a všechna ta omáčka okolo. Tak nejlepší byl asi jeho kamarád. Hlavní hrdina v mladší verzi taky šel. Na jedno podívání to ujde. Za pozitivní náladu dávám tři, víc už by asi bylo plýtvání.

Jarní úklid s.r.o. (2008)

Tohle bylo na první shlédnutí překvapivě stravitelné drama, nebál bych se použít slovo příjemné. Dobrý pocit a 4 hvězdy jsou výsledkem. A Amy - opět kouzelná.

Zakázané království (2008)

Tak čekal jsem víc od spojení této hvězdné dvojky. Michael Angarano mi tam neseděl. A výsledek je spíš film pro děti. Docela povedený film pro děti, bohužel očekávání všech se nenaplnilo. Pro mě rozhraní 3 a 4, nakonec slabší čtyři, protože 7-letého synátora film nadchnul.

Piráti na vlnách (2009)

Jo, taková pohodovka. Celkem o ničem, ale dobře se na to koukalo. Až na nevěstu, to bylo hodně drsný.

Blbý a blbější (1994)

I po patnácti letech pořád stejně dobrý. Nevýhoda, že to znám až moc nazpaměť. Ale co to nízký hodnocení tady, suchaři.

Nula od nuly pojde (2006)

Předpoklady, jako například dobří herci a styl filmu byly dobré. Výsledek mě ale nějak zvlášť neoslovil. Škoda. Moc dobrý komentář napsal kinej, asi bych to nepopsal líp.

Sněhurka (ne)šťastná až navěky (2009)

Ale, ale, co to slabé hodnocení? Jediné s čím se dá souhlasit je slabší animace, např. když si Sněhurka kouše do jablka. Ovšem zbytek? Řekl bych že lepší a dětem srozumitelnější než jednička. A výchovnější než originální Sněhurka. Tedy rozhodně čisté 4 hvězdy.

Příběh o Zoufálkovi (2008)

Trochu jiný animáč - ale celkem nezáživný. Tři hvězdy jsou naprosté maximum, 55% by bylo tak akorát.

Vexille 2077 (2007)

Překvapuje mne dle mého nízké hodnocení tady. Pro mě jasný plný počet. Super animace, dobrá myšlenka, jen MIDO Film mě hodně naštvalo, když tvrdilo na obalu, že JAP zvuk je 5.1 a byl pouze stereo. Ale za to nemůže film, že ano. Jo a hudba Paula Oakenfolda kvalitu dotváří téměř k dokonalosti.