Goemon (2009)

Tenhle režisér točil Casshern? No tak to naprosto sedí, to mě v průběhu filmu napadlo mockrát. Japonskou náturu stále úplně nechápu, ale na jejich filmy se dívám prostě moc rád. To, že se hrdinové často chovají pro evropany nepochopilně je fakt, na který se dopředu u těchto filmů musí divák připravit. Ale vizuálně a emocionálně je to paráda i když triků bylo opravdu hodně. Slzička ukápla, zážitek silný, 80%

Piráti! (2012)

Mně se to líbilo, po Slepičím úletu asi nejvíc. Lepší čtyřka. 80%

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Tak mě zase tohle duo nezklamalo! Jejich humor mi dlouhodobě sedí a znovu boduje. A tohle zase tak velká komedie není, spíš taková pohodovka. Užil jsem si to. 90%.

Méďa (2012)

Dávám sice čtyřku, ale slabou. Markyho Marka mám ve filmech hodně rád, vtípky byly hodně hustý, konec pozitivní, dokonce žena neusnula! Ale stejně se mix hustého humoru a romantiky zcela nezdařilo sladit. Jasně Flash a další jsou super, jenže celek je rychle zapomenutelný. 65%.

Prometheus (2012)

Vizuální stránka je super. Scénář už mě tak nenadchnul, snad jen závěr i když jsem čekal trochu jiný důvod hlavní hrdinky, než ten, kvůli kterému chtěla pokračovat. 75%

Diktátor (2012)

Pro mě nejstravitelnější z jeho filmů. Humor je tentokrát příjemný, film má ucelený děj. Tentokrát to cítím na pět hvězd. 85%

Muži v černém 3 (2012)

MiB mě zase dostali. Ač nejdelší kus série, utekl mi velice rychle, až jsem si chtěl postesknout, že to bylo zbytečně krátké. Brolin byl coby mladý K výborný. Príma zábava. 95%.

Temné stíny (2012)

Tohle je ujetý. Pee-Wee má zde vyšší hodnocení, než tenhle skvost. Viděl jsem oba filmy za sebou a vidím to obráceně. Pee-Wee je kravina, tohle je šperk, co se zase Burtonovi povedl. Líbilo se mi úplně celé, i s chlupama, jediné co trošičku nezapadalo byla proměna ve vlkodlaka. Připadalo mi to jako zbytečný štěk. Ale jinak naprosto bez výhrad. 100% Dobře sto je asi moc po dalších shlédnutích, ale 95% to je i nadále.

Pee-Weeho velké dobrodružství (1985)

Tohle je Burton? Vizuálně ano, ale problém je, že mi hlavní postava nesedla. Tedy tímto celé hodnocení klesá hodně nízko. Našly se i dobré chvilky, tak nebudu krutý a dám 35%.