Fenomén Gott (2009) (TV film)

Je zajímavé, jak se hodnocení naprosté většiny komentářů zde odvíjí od vztahu ke Karlovi. Já za Karla určitě 5, ale za ten dokument tak maximálně slabé čtyři. Čekal jsem víc.

Pyšná princezna (1952)

No, klobouk dolů, na svůj rok vzniku je to dobrá pohádka. Sice ne úplně z mých favoritů, ale kvalita se jí nedá upřít.

O princezně, která ráčkovala (1986) (TV film)

Kult téhle pohádky mě nikdy nezasáhl. A nezachrání to ani slavná Krampolova postava. Slabá trojka (51%).

Velký táta (1999)

A je tu další kousek samostatného žánru zvaného Sandlerovka. Nechybí všechny stálé ingredience - flákač, humor, prozření, polepšení a Rob Schneider. Tentokrát byly smíchány ucházejícím způsobem, ale už jsem zažil lepší Sandlerovky. Potěšil houmelesák Buscemi. Slabší čtyřka (70%).

Leon (1994)

Pěkný film. Možná škoda, že jsem neviděl Director's cut, nýbrž standardní verzi. Takhle mi přišel trochu nedotaženej. Pěkný čtyři hvězdy si zaslouží.

Taková normální královská rodinka (2005)

Vypadalo, že se to po nic moc začátku rozběhne v pěknou pomstu. Např. slipy byly vynikající a náhrada 0% jogurtu za 40% taky. Ale pak se to zase nějak zvrtlo, z utlačované ženy se stala podivná nevěrná panička a konec byl už hodně šokující. Škoda. Onanie nad hrníčkem byla další z dobrých momentů, ale nakonec jich bylo opravdu málo.

Devil May Cry (2007) (seriál)

Bohužel, ačkoliv anime hltám jak můžu, Dante mě za srdce nevzal. Důvody zde shrnuli jiní, já snad jen poděkuju LněničkoviT za překlad a možnost si tento seriál zažít s Cz titulkama.

Hot Wheels Acceleracers: Rychlost ticha (2005)

Dozvíme se, čeho se Kruťák/Drsoň bojí :-) Platí i co u ostatních čtyř dílů - dobrá hudba i zábava na pomezí čtyř a pěti hvězd.