PlutisMovie

Fakin všechno

Twitter: Plutisimo

<< předchozí 1 2 3
    • 19.8.2019  13:01

Víc než o Sharon Tate, víc než o přátelství, mezi hercem a kaskadérem, více než o příběhu je tenhle kousek o Tarantinovi a "jeho" Hollywoodu, o nostalgii a o atmosféře z šedesátek. Byť jsem většinu filmů, na které Once upon time in a Hollywood odkazuje neviděl, dokázal jsem si ho naplno užít. Od nikud nikam vedoucí, ale přesto skvělé dialogy těch nejlepších herců současnosti na jednom plátně, několik jednotlivých, ale v konečném důsledku souvisejících scén a naprosto skvělé finále - To je Once upon time in a Hollywood. Film, který je úplně jiný, než čekáte a to je na něm vlastně to nejlepší. Vzhledem k mému hodnocení ostatních Tarantinovek říkám - lehce nad 80% (83%?)

• 17.5.2018  08:55

Chtěl jsem napsat proč 2*, ale v komentářích bylo již vše řečeno. 50%

• 29.1.2016  00:47

Jsem ovlivněný muzikou a nadhodnocuji!

• 30.12.2015  08:41

(RELATIVNĚ BEZ SPOILERŮ) Tarantino a jeho návrat ke kořenům.... Říkají všichni. No, trochu mě mate, proč návrat ke kořenům. Doposud byl každý film od Tarantina geniální právě svou originalitou a novým svěžím nápadem. Po svežích peckách, jako pancharti a django nám Tarantino naservíruje gaunery ve westernu. Dej se jako už v zmiňovaných gaunerech odehrává jen v málo lokacích - venku ve sněhu, v dostavníku a v dřevěném obchodně. Film je tradičně rozdělen na kapitoly, první 2 kapitoly je extrémně zdlouhavý úvod. (stačilo by 15min, místo hodiny). Zdlouhavé kecaní o ničem, ale to přece u Quentina milujeme. (jen prosím příště ne hodinu v kuse). Po prvních 2 kapitolách se film konečně rozjíždí, a když se dostaneme do poslední lokace, kde je film natáčen, začíná ten starý dobrý Tarantino. Přesto si nejsem jisty, jestli jsem právě tohle chtěl. A jestli jsem to čekal? to rozhodně ne. Je ale vidět, že Tarantino natočil film podle sebe a nekouká na trendy, aby se všem zavděčil. Momentálně vůbec nevím, jak film hodnotit. Tohle si člověk musí nechat projít hlavou a vstřebat to. PS: Samuel Jackson byl absolutně boží, prosím, dejte mu Oskara. Amen

• 20.7.2015  12:58

Naprosto fenomenální dokumentární film ze světa kulturistiky. Neobyčejné příběhy neobyčejných lidí. Emotivní a motivační monology au neskutečné příběhy Kai Greenea a Martineze jsou opravdovou třešničkou na dortu. Dozvíte se, co jsou steroidy a jak fungují. Dozvíte se, že kulturistika není jen o zvedání težkých činek.

• 25.5.2015  23:14

Wtf????? Do 50. Minuty perfektní spolupráce Tarantino a Rodriguez. Krimi thriller plný násilí, jak ho známe z gaunerů, nebo pulp fiction. Od 50. Minuty dobrej bullshit....

• 17.2.2015  17:01
    Sabotáž (2014)

David Ayer má za sebou úspěšnou sérii několika filmu, které mě ohromily. Sabotage je však jeho nejslabším a například patrole nesahá ani po kotníky. V jeho předchozích filmech jsme viděli akci i emoce a vše do sebe zapadalo jako tetris. Sabotage je zajímavý jen díky tolika krve a Arnym, který se tu ukazuje v parádní formě v posilovně na kladkách! Mně tento snímek rozhodne neurazil, ale taky nenadchnul. Co dodat... Snad jen doufat že nový terminátor bide lepší než Sabotage a konečná.

• 14.2.2015  23:42

Druhá světová válka a holocaust není rozhodně není téma filmu, co bych vyhledával. U těchto filmů režisér i scénárista přesně vědí, jak by se měl divák cítit. Je to téma, které samo o sobě film automaticky vyzdvihne v našich podvědomích o level výš. Už jen proto tu nechci bezhlavě pálit pět hvězd, jen protože mi je židů líto. Film je samozřejmě perfektně natočený a v rámci daného žánru je to snímek zřejmě bezchybný, ale něco tomu precw jwnom chybělo. Něco co by mě přesvědčilo, ze tento Spielberguv film se může měřit a být v žebříčku před legendárním kmotrem

• 13.2.2015  09:07
    Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)

Ach můj bože! Nic tam nedávalo smysl, dokonce tam byl takový zmatek, že vlastně ani nevím, kdo z nich je Ali. Větší sračku jsem dlouho neviděl a myslím, že odpad je na csfd právě pro tyto """"""pořady""""""

• 6.2.2015  23:50

Jeden z nejoriginálnějších filmů, co jsem kdy viděl. Film začíná přímo tam, kde skončil první díl. Než zbytečných blbostí a keců, druhý díl jde rovnou na věc a tak to mám rád! Marty a doktor musí do budoucnosti, zpátky do přítomnosti a pak zase do minulosti. Opakující se situace a rozhovory, které neztrácejí na vtipu. Marty a doktor Brown mají před sebou výpravu, která skutečně změní jejich životy a připraví je tak na třetí a poslední dobrodružství. V rámci daného žánru 100%

• 28.1.2015  22:21

Nuda v nemocnici

• 27.1.2015  22:23
    John Wick (2014)

Místy možná zábavný, ale neoriginální, tuctový film plný klišé, které známe z většiny béčkových akčnáků s primitivní zápletkou pro nenaročné diváky. Zjednodušeně řečeno, hlavní hrdina prahne po pomstě a zabije vše živé, co se mu připlete do cesty. Za jediný silný okamžik považuji začátek, kdy se film tváří jako drama a zvrhne se v akční film. Ačkoliv mám akční filmy opravdi rád, John Wick je podprůmerny snímek a další zklamání roku 2014

• 17.1.2015  09:11
    Jak přežít... (TV pořad) (2009)

"Tohle je kalašnikov, sacházet s ním umí každý! Konec hlavně zabalíme do kusů hadrů, poslouží to jako tlumič a zastrelite potichu teroristu!"

• 14.1.2015  22:46
    Donnie Darko (2001)

(Prodloužená verze) 90%

• 5.1.2015  10:46

Akční komedie podle mého gusta. Jak už bylo několikrát zmiňováno, zřejmě se opravdu jedná o nejlepší film s Arnoldem Schwarzeneggerem. Film trvá 2 hodiny a 15 minut, ale ani na minutku nezačne nudit, otravovat, nebo vadit. Ba naopak... Vkusné vtipy jako narážka na Ramba, akční scény jak na zemi tak be vzduchu a Arnold v roli super agenta, kterému 007 nesahá ani po kotníky. Dekuju pane Cameron

• 4.1.2015  13:19

Otravnej film který nedává smysl, plny absurdit, debilizmu a pokusů o humor (dabing).

• 3.1.2015  22:49
    Slídil (2014)

Jake Gyllenhaal a jeho další skvělý herecký výkon. Jako herec toho moc nenamluví a divák jeho postavě prostě přeje aby se mu vše vydařilo i když hraje hajzla. Film je napínavý od začátku do konce a rozhodně není předvídatelný a ani trochu klišé. Rok 2014 nám příliš skvělých filmů nepřinesl. Slídil není sice perfektní, ale rozhodně je originální, nevšední a napínavý.

• 26.12.2014  23:22
    Zmizelá (2014)

Komplikované krimi v podání Mistra Finchera! Ze začátku vlastně divák neví jak co vlastně je, kdo lže, kdo si jen trochu poupravil svou pravdu a kdo má pravdu. Fincher asi tak v polovině vyjasnil celou situaci, což mi trochu vadilo. Osobně mám rád, když můžu v průběhu filmu přemýšlet a až do konce netrpělivě čekat na rozuzlení. Konec mě naštval, neskončilo to tak jak jsem chtěl.

• 13.12.2014  11:05

Dle mého by v popisu žánru sedělo spíš: fantasy, Akční. Film je od samého začátku, až do konce nepřetržitá rubačka skřetů, elfů, trpaslíků, lidí a zvířat. Mám rád akční filmy, proto se mi poslední díl líbil, avšak fanoušek předchozích dílů může být zklamán. V třetím dílu se mu dostane opravdu jen bitva pěti armád. Třetí a zároveň poslední dobrodružství z středozemě funguje skvěle jako dotvoření druhého dílu a ke konci hraje na nostalgii z pána prstenů.

• 16.11.2014  18:57
    Interstellar (2014)

Uplynuly 2 roky a Nolan nám přináší novou pecku. Většinou jsem rád, když můj oblíbený režisér točí jeden film za druhým a svoje fanoušky nenechá dlouho čekat. V tomto případě si měl Nolan celý Interstellar nachat minimálně o pul roku dele ležet v palici a celé dílo dotáhnout k dokonalosti. Sem tam se objevila scéna nebo situace, kde se vyskytovala klišé a ten robot mě celkem rozciloval. Poslední co bych vytknyl byl ten dlouhý rozjezd. Film má samozřejmě něco do sebe a po nudnejsim začátku je velice napínavý. Nechyběly ani klasické prvky Nolanovych filmů a jeho styl točení, který máme tak rádi. Interstellar je film který se vyplatí zajít do kina. Scény ve vesmíru vypadají nádherně až se vám bude tajit dech, ještě víc než při gravitaci

• 9.11.2014  21:46
    Rocky V (1990)

Bohužel už od třetího dílu v tom nejsou ty emoce. 5 díl se snaží vytěžit co nejvíc z nostalgie a z vzpomínání na první díl, ale moc to nefunguje. Na druhou stranu, je to celkem dobrý film o boxu i když nejslabší díl série. Hodnotím 60%

• 9.11.2014  20:39

Po dlouhý době (asi tak od filmu Wholetrain) se Němcům konečně zas něco povedlo. Vtipná a svižná komedie, která sice není buh ví jak originální, všem nám je hned do předu jasné jak to dopadne. A vlastně proč ne, během filmu jsem si i přál aby to dopadlo tak, jak to dopadlo. Elyas M'Barek je celkem sympaťák a ta role mu sedla. Jestli hledáte zábavnou komedii, celkem ulet a něco u čeho se nasmějete, sáhněte pro jednou po týhle německé komedii

• 8.11.2014  11:32

chcete mi tvrdit, že intouchables je jeden z nejlepších filmů ? že patří do první desítky nejlepších ? Že je lepší než dramata jako Kmotr II, grantorino a spousta ostatníh dramat co jsou až pod Inchoutables v žebříčku ? Inchoutables je nenáročné drama/komedie pro nenáročné diváky. Film je natočený tak, aby se na něj hezky dívalo, divák pak odchází z kina, nebo od své obrazovky s hezkým pocitem, ale s odstupem zjistí, že se tam toho vlastně tolik nedělo... Čím si film získal u většiny lidí hodnocení pěti hvězd ? Nikoho nechci odrazovat od shlédnutí filmu, ba dokonce ho i doporučuji, sám nemám vždy náladu na napínavá dramata, kdy jsem zažezaný celý večer do gauče či postele, ani nedutám a jen čekám napjatě jak film dopadne. Inchoutables neurazí, zalíbí se, budete mít pěkný pocit ale nenadchne vás. Nebudete prohlašovat že to byla pecka jako prase a nedonutí vás, aby jste se na něj podívali znovu a znovu. 75% je spravedlivé hodnocení.

• 17.10.2014  18:09
    Lucy (2014)

To byla ptákovina... a já se těšil. Začátek vypadal slibně, ale pak mě film překvapoval kadou minutou. Každou chvílí jsem víc a víc kroutil hlavou a říkal si co jsme si to zase stáhl. 66% co to má sakra bejt ? Scarlett se nadroguje a je naprosto geniální jak Bradley Cooper po NZT a pomstychtivá jak v béčkovým akčnáku z 80 let. Bohužel je to sračka.

• 25.9.2014  21:19
    Autosalon (TV pořad) (2005)

Snaha udělat český top gear která dopadla katastrofálně. Snaha o vtipy a napodobeni Clarksona a jinak dost nuda. Nechte prosím pořad o autech na Britech

• 24.9.2014  07:56
    Vinaři (TV seriál) (2014)

Další do řady stupidních Českych seriálu jako Kriminálka Anděl, Ulice, Rodinná pouta a ordinace... Podle upoutávek a znělky jsem čekal alespoň průměrný seriál za který se režisér nebide stydět. Bohužel češi neumí už točit seriály!

• 4.9.2014  22:41

Top gear tak jak ho máme rádi, tak jak ho známe, tak jak ho chceme.Ojedinělý, legendární a originální pořad tentokrát jako TV film a bohužel bez Jamese Maye. Clarkson a Hammond nám předvedou spoustu aut ve spoustě lokalit. Uvidíme spoustu zavodů, výzev, dobrodružství a v první řade spoustu srandy.

• 24.8.2014  23:39

Film jsem si docela užil co se týče hlášek, efektů a akce. Nemůžu se ale zbavit pocitu, že to co jsem zde viděl jsem viděl už v několika filmech. Dějově je na tom film hodně špatně. Jedno klišé za druhým. Nic nového. Trochu jsem se cítil jako bych koukal jak kamarád hraje počítačovou hru. Jako hra by to bylo super ale jako film nic na co bych se chtěl podívat znova

• 5.8.2014  17:04

Protože první expendables bylo vynikající akční film, protože druzí expendables byla skvělá akční komedie, měl jsem velké očekávání k třetímu dílu. Patrick Hughes si vzal moc velké sousto, které jen rozžvýkal a vyplivnul. Vtipy , které nebyly vtipný, nic moc příběh a někdy jsem si i trochu nudil. Na druhou stranu role Mela Gibsona byla zahraná skvěle, tak nějak si představuju záporáka. Akce na začátku a na konci byla fajn. Kdyz to shrnu, expendables 3 je průměrný akční film, který si více jak 60% nezaslouží.

• 4.8.2014  09:16
    Bílí zabijáci (2003)

Asi půlku filmu jsen sledoval pro prdel, pak už se to ani pro tu prdel nedalo. Spousta prvků mi ale vykouzlilo úsměv na tváři. Třeba žraloci zvuky s největší pravděpodobností nějaké kočkovité šelmy, nebo rozhovory mezi potápěči když měli skousnuté náhubky mezí zuby. "nejdůležitější při potápění je komunikace". Ve filmu v podstatně nic nedává smysl, dokonce ani rozhovory. Kdo to kdy viděl ze se jednu chvíli baví o žralocich a ve zlomku vteřiny zas o zelenině. Naštěstí jsem si ten film pustil na nova cinema s tim ze nemam co dělat a ze to je sračka.

<< předchozí 1 2 3