Ulovit miliardáře (2009)

Tady rozhodně nebudu souhlasit s celkovým hodnocením, mě se film prostě líbil. Pravda, pro Vorlovu tvorbu mam slabost, ale hlavně novější filmy se mi líbi pro svou kritiku společnosti v zábavném podání. Film pro oddech, ale zároveň týkající se důležitých věcí. Není to žádný top film, ale 4* dávám s čistým svědomím.

Návrat do budoucnosti II (1989)

Nemám co k tomu psát, prostě druhý dokonalý počin,nemám slov, srdcovka. Na této trilogii je skvělé, že na sebe díly úzce navazují a je to jeden příběh rozdělený do tří dílů, to je skvělé.

Dr. House (2004) (seriál)

Řekl bych, že se jedná o již kultovní seriál z lékařského prostředí. Libí se mi mix dějové linky celých sérií, popřípadě celého seriálu, jednotlivých případů v každé epizodě a odbornosti seriálu. Na scénáři museli pracovat odborníci, jinak by takový seriál nemohl vzniknout. Občas ale to, co slyšíme, je upozaděno tím, co vydíme. Ale není to dokument o lékařství, nýbrž seriál - drama, takže jsem s tím OK i vzhledem k tomu, jak se k odbornosti staví jiné seriály z lékařského prostředí. A to nejdůležitější - hlavní postava, bez které by byl seriál poloviční. Ve výsledku je to další z mých TOP seriálů.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Dlouho jsem z tohoto seriálu viděl jen náhodné díly a nyní, když už seriál skončil jsem se rozhodl podívat se na celý seriál. 1. série... Mám za sebou první sérii a musím říct, že mě to dost chytlo, konečně jsem viděl momenty důležité pro pochopení různých situací v seriálu. první série mě nadchla. Uvidíme co ta druhá. 2. série... S hlavními postavami jsme seznámeni, a tak můžeme ve druhé sérii sledovat další jejich vývoj. Co k tomu dál říct, druhá série byla stejně prvotřídní jako ta první. Takže vzhůru do třetí série. 3. série... Třetí série se určitě nenechala zahanbit první a druhou, Jak je zvykem, nejdůležitější moment se stal v posledním díle. Nicméně seriál je super, to můžu po třech sériích konstatovat. Uvidíme, co dál. 4.-5. série... Ve čtvrté sérii se toho neudálo tolik, abych tu o tom něco psal, takže další aktualizace komentáře je pro 4. a 5. sérii společně. Spousta lidí už na tyhle série nadává, že seriál šel do kopru. Pravda, ze čtvrté jsem si toho moc nevzal, ale pátá byla skvělá a já se bavím pořád stejně. Postavy prošly velkou proměnou, což u těhle seriálů miluju, podívat se s odstupem na tento progres. Takže já jdu s chutí do další série. 6. série... V šesté sérii je hodně děje, díly na sebe dost navazují, což já beru jako plus. Ale chápu, pokud je to jeden z faktorů, který diváky odrazuje u tohoto seriálu. Protože někdy ze seriálu bylo spíš drama. Ale to mě nevadí, ba naopak. Takže já šestou sérii sledoval ještě dychtivěji, než předešlé. 7. série... Tak seriál se nám dost změnil, už to nejsou společné příběhy pěti přátel, ale každý má vlastní životy, tato série se liší zatím nejvýrazněji od ostatních. Nevím jestli je to dobře, nebo špatně, ale spíš špatně. Takže většinou když všichni nadávají, že seriál šel dolů, já jsem proti, v tomto případě musím však souhlasit. Seriál opravdu začíná ztrácet pilíře, na kterých byl založen. Uvidíme co přinese série osmá. 8. série... Tak seriál se posunul tam, kde mu to spíše uškodilo. Už to není ten, na který jsem začal koukat. Děj už je celkem o ničem a zbytečně se vše protahuje. Vážně jsem netušil, že seriál se může takto pokazit. Teď už si pouštím díly s tím, ať to zkouknu co nejrychleji. Jdu na závěrečnou sérii. 9. série... Tak musim říct, že poslední série mě příjemně překvapila. Asi je to tím, že tenhle styl je prostě muj nejoblíbenější, ale poslední série jako jeden pouhý den se mi moc líbila. To bylo super. Ohledně posledních dvou epizod, rozhodně to nebylo tak špatné, jak jsem po všech negativních komentářích čekal. No, to jak to dopadne s matkou mi bylo jasné už 5 dílů před koncem, takže to pro mě byl čitelný, leč smutný moment. No a to, že padesátiletý ted běží dát se dohromady s Robin, to už bylo trochu ulítlé. Nicméně, podíval jsem se na alternativní konec a popravdě, čekal jsem od toho víc, čekal jsem tu poslední scénu roku 2030 jinak udělanou, ale oni ji vynechali a místo toho tam dali zběžnou rekapitulaci. Takže já jsem pro normální konec. Jinak budoucí životy hlavních hrdinů jsou fajn. Devátá série byla nad moje očekávání, takže celý seriál můžu zhodnotit velmi kladně. Kazí to trochu jen osmá série, která byla o ničem. Nejde jinak, než dát 5* a mám tu další srdcovku.

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

Po delší době jsem zavítal do kina, a udělal jsem dobře. Skvělá zábava, úsměv od ucha k uchu celé trvání filmu, prostě super film, popravdě se mi líbí ještě víc než první díl. Po skončení jsem si řekl, jestli je vůbec možné, aby dvojka byla lepší než první díl. A místní hodnocení mi dalo za pravdu. Fakt super počin sousedů a musím dát plný počet.

Dannyho parťáci (2001)

K tomuto filmu jsem se dostal po čtrnácti letech od jeho natočení. A to mi ležel celou dobu doma. Každopádně další z těch, u kterých lituji, že jsem na jeho shlédnutí tak dlouho čekal. Skvělá akce, na vše myslící plán, když se něco zvrtne, vždy je tu plán B, nebo to že se to zvrtne je vlastně v plánu? Nejde jinak než plný počet.

Můj soused zabiják (2000)

Skvělý film, vždy jsem viděl jen část, ale až po patnácti letech od jeho vzniku jsem si ho dnes pustil celý. A prostě už celkem kultovní kousek. Film mě hrozně baví, je to taková ujetá komedie, ale je to super, dávám plný počet.

To byl zítra flám (2010)

Nebyl to top film tohoto žánru, nicméně rozhodně neurazil, ba naopak jsem se dost nasmál, což je hlavní. Super oddychovka - 4*.

Jump street 21 (2012)

Super film, jehož žánr je jeden z mých oblíbených, prostě tyto teenage komedie zbožňuju, protože se u nich nejvíc zasměju a na odreagování jsou to nejlepší kousky. Dávám plný počet, jako obvykle u tohoto žánru.

Rváči (2009)

Musím dát plný počet jako jedničce, protože ať to je o jiných lidech, příběh je daleko, daleko primitivnější než v prvním díle, ve filmu se prostě pořád něco děje, nenudil jsem se, naopak se mi tajil dech při určitých pasážích z bitek. Film hodnotím velmi kladně.