Blízká setkání ztřeštěného druhu (1979) (video kompilace)

Bugs Bunny ako sprievodca tými najlepšimi časťami z Looney Toons. Každu z tychto časti som videl ako dieťa aspoň 30 razi ale stale som sa ohromne bavil. Ako čeršnička na konci bol strih 18 min toho najlepšieho z Road Runnera.

Velký šéf (1971)

No už aj tie 3* su vela nato aka to je kravina. Scenar celkovo stupidny a niekedy absolutne nedaval zmysel. Akcia celkovo nezaživna až nudna. Radšej si pozrite Pěst plná hněvu.

Jack Brooks: Zrůdobijec (2007)

Svojim spôsobom taká mužska odroda Buffy. Scenar stupidný, akcia nezvladnuta ale zato sem-tam to bolo vtipné. Hlavné monštrum, ktore pripominalo križenca kameňožruta (Nekonečny pribeh) a jabby (Hviezdne vojny) bolo nasmiech ako aj väčšina masiek. Normalne sa čudujem že sa chysta dvojka.

Zelený svět (1996)

Prijemný oddychový film so sympatickym obsadenim. A to ani nemusíte byť golfový maniak abyste sa zabavili.

Blázni ve vězení (1980)

Kedže som to akurát dopozeral tak to možem otvorene ohodnotit 2*. Viac si to podla mna nezasluži ani omylom. Začalo to celkom slušne a aj som sa bavil ale zhruba po 30 minutach sa zabava zmenila na nudu a ta sa tahala až do konca filmu.

Divoška (2008)

Slušný rozbeh, ktory svečil o tom že sa zabavim. Ale po 20 min sa to rozbehlo presne tým istym smerom ako 3/4 filmov tohto žanru.

Shredderman vítězí (2007) (TV film)

VAROVANIE Film vyhradne určeny pre deti do 12 rokov a sprosté jak kýbel gitu. Pokial mate viac ako 20 tak moje hodnotenie je odpad! a vyhnite sa tomu oklukou.

Profesionál (2001) odpad!

Najhorši Seagalov film a zaroven z najlepšim obsadenim čo kedy mal. V dnešnej dobe snad ty herci už ani nečitaju scenare.