RRRrrrr !!! (2004)

"Znáte mou ženu?" "Ano šéfe." "Hezká ne." Tak toto vo filme je počuť asi 8x. A už 2x to vtipné nebolo.

Wimbledon (2004)

Príjemná oddychová romantická komedia, ktorá mňa osobne milo prekvalila aj keď nežeriem tento žáner.

Opoparchant (2001)

Kravina na entu. Ta jedna hviezdička je za mŕtvolu s dolámanými väzmi čo behá po ulici a stráca svoje orgány.

Upíři: Návrat (2005)

Banda motorkárovích upírov proti Van Dammovi novej generácie. Už blbo to len znie. Nie?

Hlubinná hvězda šest (1989)

Jedným slovom nuda. Prvu pol hodinu sa tu nedeje nič. Druhu su všetci namäko z rýchlo pohybujúcej sa bodky na radare. A vposlednej sa ju snažia tej bodke újsť. Ale nád čím mi až rozum zastal bolo ako sa môže obluda ktorá má dlžku najmenej 8m šírku 2m a výšku 2m prejsť cez 80cm dvere a plávať v polmetrovej vode a ešte k tomu tak aby ju nikto nevidel.

Dracula 3000 (2004) (TV film) odpad!

Horší horor (ak sa toto dá nazvať hororom) som asi v živote nevidel. Stupidita sa prechádza vo filme od začiatku až do konca.Van Dien otrasnejší ako obyčajne (horšie ako Tarzan a stratené mesto),Eleniak ani nehovorím a Coolio nemám slov.Celý film v podstate pozostáva v prechádzaní sa po vesmírnej lodi a hľadanie "Draculu", ktorý tu vstal z piesku a to doslova a hryzie na požiadanie. A ten koniec je zo všetkého najlepší :),keď to našiju z raketou priamo do slnka po tom čo si to ide rozdať jeden černoch z robotom.

Romper Stomper (1992)

Teraz som to dopozeral ale nenechalo to vo mne žiadne extra pocity ako Kult hákového kríža. Len premerný film o ľudoch posadnutých Hitlerom,nacizmom a o všetkom s tým súvisiacim. A do toho vrazený príbeh (asi) lásky (v úvodzovkách).

Rudá Sonja (1985)

Neviam či v tej dobe sa radi dívali na cválajúceho koňa, ale asi hej, lebo polovicu filmu tam nič iné ani vidieť neni. A tá druhá je taká stupidná že až.

Coach Carter (2005)

Jeden z tých lepších filmov o trenerovi basketbalu ak nie najlepší. A to aj vďaka skvelím hercom.