Aeon Flux (2005)

Neviem či to treba aj rozoberať. Další film, ktorý postráda dobrý scenár, v tomto prípade nahradený Charlize Theron za účelom vytrieskať peňazí koľko sa dá. Neprehladné bojové scény asi ako v Alien vs Predator a totálne stupidný dej asi ako v Alien vs Predator.

Invaze světů (2005) odpad!

Odpad nad odpady. Od efektov cez scenár až k hercom. A to som ešte mierny.

Blade Runner (1982)

Pochmúrne scifi s dokonalou hudbou a zatial neopakovatelným príbehom.Vypráva o umelej inteligencii, ktorá sa snaží len prežiť a Blade Runnerovi v podaní H.Forda, ktorý im má v tom zabrániť.

Druhá šance (1999)

Film neni až taký zaujimavý ako hercké výkony Michelle Pfeiffer a Bruce Willisa, kvôli ktorým sa to oplatí pozrieť.

Bullittův případ (1968)

Jedna z vydarených kriminálok 60 rokov, v ktorej sa toho až tak nenahovorí ale aj tak zaujme dosť prepleteným príbehom, Stevom McQueenom a velmi presvedčivou automobilovou nahánačkou.

Austin Powers - Goldmember (2002)

Nuda,nuda a ešte raz nuda. Dúfam že nenapadne Myersa natočiť 4 diel, inak sa obesím.

Ghost in the Shell (1995)

Jedným slovom proste dokonalé anime, ktorému v podstate neni čo vytknúť. Zaujimavá hudba,príbeh,postavy a akčné sekvecie perfektné. Len rozmýšlam prečo čakali autori s druhým dielom až 9 rokov.

Lola běží o život (1998)

Nečakal som že film s tak krátkou minutážou dokáže niečo predviesť, hlavne keď polovicu filmu Franka Potente prebehá (a to doslova). Ale aj napriek tomu tento film určite stojí za poztretie a to nielen kvôli jednému príbehu podaného v troch verziách v ktorých každá sekunda mení celý príbeh ale aj kvôli skvelému výberu soundtracku, ktorý perfektne doplňa celý film.

Frekvence (2000)

Jeden z najlepších trillerov čo poznám s dobre premysleným scenárom a dobrou dávkou napätia. Aj Dennis Quaid to dobre rozohral s Jamesom Caviezelom. Film ako má byť.