• Thriller

Věřící 2 (2023)

Velké zklamání,o proti jedničce to bylo snad ještě víc ukecanější,nakonec i na korejské poměry hrozně nudný, hledání pana I, taky ta břitva mi tam nějak moc neseděla,škoda...

ONEMANSHOW: The Movie (2023) odpad!

Řekl bych že je to jenom reklama na Kazmu a tedy prakticky úplně o ničem. Co se zase musí uznat,byl marketing na film, jaká to bude pecka a vlastně zblbnout lidi,aby šly do kina a pak hledali něco co ani najít nemohli. Takže určitě si film na sebe vydělal, což byl účel, z lidí udělal idioty,což se taky splnilo, takže vlastně Kazma může být úplně spokojený.

Kmotr (1972)

Všechno už bylo napsáno,tady není co dodat.

Kmotr II (1974)

Tady už je vidět,že jednička vydělala nějaké prachy,takže už je vidět trošku okázalost, možná míň emocí,ale stejně velmi slušná zábava.

Kmotr III (1990)

Nevím proč,ale vatikánská zápletka mi tam moc neseděla,ale i tak to byl zase dobrý počin.

The Stoning of Soraya M. (2008)

Naturalisticky natočené ukamenování, co k tomu dodat,zvířata zůstanou zvířata, pro mě dost nepochopitelné, bohužel i v dnešní době, jako kdybyste se vrátili o 300 let zpátky.

Headless (2015) odpad!

Gore a zvrácenosti, úplně o ničem,ale chápu,že hodně lidem se to líbí, nikdo neví co je v lidech skryto. Tohle fakt nebylo o žádné zábavě

Death on the Border (2023)

Akční to není ani omylem a vesměs je to hrozná debilita.

Exodus (2023)

Jednoduchý příběh o migraci určitě to není žádné drama, pašerák zachrání holku,která chce najít svoje rodiče ve Švédsku. Abych řekl pravdu,tak mě to ničím nezaujalo.

Sly (2023)

Taková rekapitulující povídačka. Vlastně jsem se nedozvěděl nic nového,co bych nevěděl.