Stalo se (2008)

Špatně natočený snímek. Nápad dobrý, ale bez potenciálu... Zfilmován být musel, ale nic dobrého z toho bohužel nekoukalo. Zooey je výborná herečka ve špatné roli ve špatném filmu. Její český dabing je jiný, než ten obvyklý. To je také špatně.

Experiment (2010)

Předvídatelný film, i bez toho, že bych viděl originál. Brodyho herecký potenciál těžce nevyužitý, skoro až potíraný... Zatímco ten upír ze Stmívání na své poměry a možnosti role exceloval. Forest Whitaker jako již klasicky magor, to mu jde. Film byl jako celek prostě nezáživný a podobností se Svěrací kazajkou mě neustále nutil na ni myslet, a o to více si snižoval skore.

Nezapomeň na mě (2010)

Málo který film rozebírá osudy, příběhy a vnitřní stavy obyčejných lidí bez větší zápletky. Nezapomeň na mě to dělá, s na pozadí jednoduchou, avšak uvěřitelnou a použitelnou, zápletkou. A to se mi na tomhle filmu líbí. Překvapivý konec byl jen třešničkou na dortu. Ještě před ním jsem byl, při prvním zhlédnutí, s filmem spokojený, a to v něm prakticky o nic nešlo. Velice povedené dílo.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Výborný seriál, jehož děj graduje a styl se neustále mění. Poslední série však trpí jednou maličkostí, a to obcházením technických nemožností. Kopírují na dálku kartu, která by ve skutečnosti byla zcela pasivní, tedy nevysílající signál. Díra v trezoru je z druhé strany neviditelná apod., když však člověk přistoupí na stanovené zákonitosti, seriál je více než dobrý. Ikdyž poslední série byla zkrátka šlápnutím vedle. Styl spolupráce mezi hlavními postavami a záporáky stylem "kam vítr, tam splášť" byl zcela tragickým zakončením této série.

Stormbreaker (2006)

Ne vše bylo úplně špatné, část z vojenského prostředí byla fajn. Víc nic moc, sebevědomý děcko, kterýmu je údajně o 4 roky míň, než na kolik vypadá, roli zrovna nepomáhalo.

Zack a Miri točí porno (2008)

Romantický, vtipný, odvážný, zdravě nechutný. Takový je tenhle film, vše je výborně vyváženo, a díky tomu se na něj vždy znovu rád podívám. Oceňuji na něm zejména rozhovory mezi Justinem Longem a jeho partnerem, velice originální humor založený na smrtelné vážnosti tématu jejich rozhovorů. Vážně neotřelé.

Final Fantasy: Esence života (2001)

Za zpracování si film zaslouží jednoznačně 10/10, co se týče příběhu apod., moje hodnocení je též vysoké. Byl to velice kvalitní film. Jediným, co tu lze diskutovat, je to, do jaké míry byl film právě onou "Final Fantasy"... Jakožto občasný fanoušek této série můsím říci, že byl i nebyl. Nebyl sice tím, co tato série obvykle nabízí, rozumějte meče, souboje, fantasy, jen málo sci-fi, avšak právě proměnlivost série, která je dána různými pojetími každého z dílů a ne pevně danou formou, otevírá dveře i přírůstku v podobě Esence života.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Režisér jednoznačně vsadil na to, co divák rád vidí. Známé tváře, jak postavy, tak skutečné herce. Dal i tomuto dílu záporáka, tentokrát velice ikonického, který mohl být tím pravým rivalem Vinu Dieselovi. To, že se celá banda znovu sešla, bylo naprosto skvělé, a jsem rád za tento nápad. Postavy z druhého dílu jsem dlouho postrádal. Náběh na další díl se mi však zas tolik nelíbil, indikoval potemnění série, ze které by se tak ještě razantněji než doposud mohl vytratit vtip, který byl právě ve mnou zmiňovaném druhém díle. Závěrečná scéna, tedy od otevření sejfu, mi přišla naprosto geniální. Film stál za to, ale ikdyby nestál, tahle scéna by to spravila.

Pan Nikdo (2009)

Tak tomuhle filmu nemám takřka co vytknout! Jedinou věcí, kterou musím zmínit, je scéna ke konci filmu, kde spolu hovoří skrze televizi. Ta scéna tam nezapadá, a to už jen z hlediska koncepce děje. Jinak je to skutečně úžasný film. 95%