Riskni to s Polly (2004)

Až příliš usedlá a průměrná rodinná komedie.

Román pro ženy (2004)

Vynikající romantická komedie.Román pro ženy je kronika milostných příhod.Herecký výkon S.Stašové byl ojedinělí.Zaujala svým šarmem , vtipem a tragikou své postavy.

Saw: Hra o přežití (2004)

Jednička byla přímo šokující.Musím ocenit poentu filmu a hlavně kdo by čekal,že ten člověk je na živu.Jde vidět co je schopný nebo není schopný člověk udělat proto ,aby žil.Můžu jen doporučit.

Shrek 2 (2004)

Výborné pokračování , možná ještě lepší než-li jednička.Film obsahuje skvělé scény a spousta dobrých gagů.Velice se těším už na třetí díl a doufám , že bude taky tak dobrý jako předešlý dva díly.Jinak Shrek 2 je propracovanější a zábavnější.Skvělí je hlavně oslík při cestě za Fioniny rodiči.

Super Size Me (2004)

Velmi vydařený dokument , po kterém vás nejspíš přejde chuť na hranolky a hamburger.

Taxi (2004)

Super komedie.Herecký výkon Q.Latifah je opravdu velkolepí.Takové autíčko by se mi taky hodilo.

Team America: Světovej policajt (2004)

Refrén ústřední písničky zní:"TEAM AMERICA! FUCK YEAH!" K filmu už nemusím více dodávat , každý si udělejte obrázek sami.

Trýznění (2004) odpad!

Děsná hovadina ,kterou jsem po deseti minutách okamžitě vypnula.Nechápu co se v dnešní době natáčí za propadáky.

Válka policajtů (2004)

Staronová poctivá kriminálka , která je perfektní a k tomu jí dopomáhá i herecké osazení Auteuil + Depardieu.