Star Trek V: Nejzazší hranice (1989)

Téma tohoto snímku poněkud připomíná STAR TREK 1- FILM.Opět díl , který je velmi slabý a nudný.

Star Trek IV: Cesta domů (1986)

Pět hvězdiček pro režiséra Nimoye , který se od těžkopádného Star Treku 3 hodně zlepšil.Napínavý , ekologicky aktuální a navíc plný humoru.Nejpovedenější díl.

Star Trek III: Pátrání po Spockovi (1984)

Ke vzniku třetího dílu výrazně přispělo pozdvižení , jaký vyvolala smrt pana Spocka na konci druhého dílu..O vynikající efekty se opět postarala Lucasova firma ILM.Musím říci , že tento díl byl zatím nejlepší.

Star Trek II: Khanův hněv (1982)

Že by poučení z neúspěchu prvního dílů.Tak asi né,né. Nepředvýdatelný závěr donutí diváka , aby se díval na další pokračování.Perfektní herecký výkon postavy Khana v podání R.Montalbana.

Star Trek: Film (1979)

První se série celovečerních filmů, který navazuje na jeden z nejpopulárnějších televizních seriálů.Velice zdlouhavé scény , nepříliš svižné tempo a převršeno speciálními efekty.Hudba k filmu je pěkná.Jinak je to průměrný díl, který si divák moc nevychutná.

Killer (1989)

Mnohem silnější příběh a vynikající akce.Na finální palbu v kostele nezapomenete do smrti.Prostě tento film je dokonalý.

Rafťáci (2006)

Perfektní česká komedie , která mě konečně pobavila.Jsem ráda , že se to natačelo u nás -na Svatošských skalach u Lokte.Herecké obsazení bylo vynikající hlavně M.Šteindler,V.Freimanová a vlezlí O.Navrátil.Též mě pobavil Danyho hyperaktivní brácha svými kanadskými žertíky.

Experti (2006)

Ne , ani tentokrát se bohužel nejedná o chytrou a vtipnou komedii o mladých a pro mladé.Tahle teenagerská komedie je prostě mizerná.

Riskni to s Polly (2004)

Až příliš usedlá a průměrná rodinná komedie.