Syn pláže (2000) (seriál)

Myslím si,že sranda musí být,tak se trošinku udělala parodie na pobřežní hlídku..Jsem zastánce vtipu,nápadu a originality...Mé hodnocení je za 3***

Kurýr 2 (2005)

První díl Kurýru byl excelentní. Dvojku jsem čekal v podobném duchu, ale zklamala mě. Dějově dobře vymyšlené, ale ve filmu byly těžké seky. Např. jen ty nejvšímavější : Jason autem hodil ve vzduchu piruletu a hákem odepnul bombu - skoky autem do patrových garáží - boj v letadle, které se kolébalo bez pilota apod.. Žánr nebyl sci-fi, přesto tak někdy působil. Tím mé hodnocení měním, i když je Jason Statham můj oblíbenec a auta jsou moje srdcová záležitost. Takže pouze za 3***

Partička (2011) (pořad)

Myslím se,že Geńovi a Suchońovi to prospělo pozvat více bavičů do pořadu.....Ono je těžké stále se udržet na vrcholu a jejich obličeje byly profláklé,to si řekněme na rovinu,, nucený humor apod......Takže ted´ je to myslím fajn ,,Průměrný pořad,..Tím pádem i mé hodnocení bude za 3***

Muž na Měsíci (1999)

Miloš Forman umí,,,to všichni ví....Muž na měsíci na mě působil trochu zvláštně....Půlka filmu,dobrý fajn,,zasmál jsem se...Jim Carrey je profi střelený komik o tom žádná....No a další půlka začla být už divná smutná nebylo to už ono...Takže mé hodnocení je za 3***

Zločin je extrémní sport (2002)

Velmi slušný úvod, myslel jsem si, že se tempo udrží, ale spletl jsem se, nebo lépe řečeno nepodařilo se to tvůrcům....Určité scény byly zajímavé, zbytek nic moc.Takovým filmům s bankovním přepadením, jako např. Bod zlomu, Spojenec nebo Město nelze tento film vůbec přirovnávat.. Ale za snahu tomuto akčnímu béčku dávám 3***

Alexander Veliký (2004)

Dobrodružný historický film,který měl skvělé herce a přesto vše nijak zvlášt´ nezazářil...Zbytečně dlouhé 3 hodiny,u kterých jsem místy usínal...Ale co mi vadilo nejvíc,že Alexander byl těžký bisexuál a jak se začal cukrovat s muži,tak to se mi zvedal kufr.Kladně hodnotím výpravu a skvělou hudbu od Vangelis.Závěrečné hodnocení za 3 ***

Motorkáři (2003)

Film je určen především pro milovníky motorek... Laurence Fishburne ve filmu jistě dominoval.. Jinak ve filmu bylo teda hodně " černo ", přesto vše se bylo na co dívat, zajímavé vychytávky na motorkách včetně " dusíku. " Závěr : průměrný děj = průměrné hodnocení..

Zápisky o skandálu (2006)

Zápisky o skandálu : Skvělé herecké obsazení tohoto filmu. Nová učitelka na střední škole Shebou Hart v podání Cate Blanchet to trošku neukočíruje a podlehne pokušení se studentem.... Barbara Carvet v podání Judie Dench se o románku dozví a určitým způsobem se snaží vydírat novou učitelku.... Stará dáma Barbara je lesbisticky založená, tak to zkouší touto cestou... drama hodnotím zlatým středem,,, určité scény mě osobně byly proti srsti..

Noční hlídka (2004)

Noční hlídka : Za příměří armád světla a temna stojí strach z proroctví,hovořící o příchodu "velkého Jiného",,který svede svět do nové války.Jeho čas právě nastal...

Jánošík - Pravdivá historie (2009)

Legendární Jánošík, který bohatým bral a chudým dával.. Nové filmové zpracování se vrací, jeho legenda žije dodnes.. Určitá snaha obnovit Jánošíka se sice cení, ovšem děj byl podrůměrný, scény nezáživné a celkové zpracování velmi slabé **