Rošťák detektivem (2005)

Detektivní komedie Rošt´ák detektivem je plná jadrných slov a vtípků pro každého. Osobně tento italský snímek hodnotím zlatým středem ***

Prostředníci (2009)

Snímek Middle Men inspirovaný událostmi, které se mohou zdát příliš bizarní, příliš vtipné nebo příliš nebezpečné, než aby se skutečně staly. Přináší skandální příběh o sexu, zločinu a spoustě peněz! Zajímavě zpracovaný film, dobře zvolené herecké obsazení, pohodové sledování. Závěr = 85%

Show začíná (2005)

Znuděná smetánka, Provokující nahota, Pikantní zábava = Show začíná ****

Láska a jiné závislosti (2010)

Na Ceny Akademie nominovaní Jake Gyllenhaal a Anne Hathaway představují ústřední dvojici v této dráždivé a neskustečně zábavné komedii, na které si vybudujete závislost. Hathaway září v roli svobodomyslné Maggie, která podobně smýšlejícího partnera nalézá v okouzlujícím prodejci Viagry jménem Jamie (Gyllenhaal) Oba se bez rozmyslu vrhají do nezávazného milostného dobrodružství a zjišt´ují, že si v posteli skvěle rozumí. Ale bez ohledu na to, jak moc se snaží, aby vše zůstalo u "příležitostných setkání" Maggie s Jamiem nedokáží odolat účinkům nejnávykovější drogy.... Lásky!

Unesená (2012)

Cage se 05 vrací a je ve vynikající formě. Tento naspídovaný snímek se od samotného začátku až do konce pomalu nezastaví. V tomto dynamickém filmu rozhodně není nouze o akční scény. Jednoduchý avšak výborný scénář, podařená zápletka a je tu skvělý akčnák. Trošinku nechápu, tak nízké hodnocení, nekteří si asi sedí na vedení. U mě dobrý 85%

Milf (2010) odpad!

Ani ryba - ani rak. Vše se táhne a vleče, jako smrad. Zaslouženě 0%

Milan Rastislav Štefánik (1935)

Životopisný film vypráví tragický příběh o významném slovenském politikovi a generálovi francouzské armády. Štefánik patřil k lidem, kteří se významně podíleli na vzniku samostatného Československého státu. Jeho život byl pestrý, hodně studoval a cestoval. V roce 1914 působil v Paříži, kde se přihlásil do armády a jako důstojník zde s francouzskými generály jednal o vzniku čs. jednotek. Účastnil se leteckých soubojů v Srbsku. Na italské frontě počítal mrtvé a ze všech svých sil se snažil o uzavření příměří. Na dálném východě ho šokovaly podmínky, ve kterém naši vojáci museli žít a bojovat. A když se konečně dočkal vítězství, vstoupilo do jeho života tragické neštěstí. Za hlavní roli v tomto životopisném dramatu si Zvonimir Rogoz vysloužil v roce 1935 cenu Filmového poradního sboru.

Dilema (2011)

Vince Vaugh a Kevin James vévodí hvězdnému obsazení této legrační komedie od držitela Ceny Akademie režiséra Rona Howarda. Snímek vypráví příběh o muži, který pozná, že pravda může bolet. Průměrná komedie, která měla silná i slabá místa. Nudu jsem nezaznamenal, ovšem nějak to nemělo ty správné "grády"

Maturiťák (2011)

Užijte si s hrdiny filmu Maturit´ák spoustu zábavy a dramatických situací, když se odkryjí stará tajemství, rozpadnou se zdánlivě nerozlučné páry a zažehnou se nová milostná vzplanutí. Film diváka překvapí příběhem plný legrace i citu, stejně jako výbornými herckými výkony začínajících hvězdiček filmového nebe.

Země bez zákona (2012)

Skvělý námět podle skutečné události, tak bych jen v krátkosti definoval úvod tohoto drsného snímku z doby americké prohibice, kdy mezi lidmi vládla mírná anarchie. Snímek je postavený na kvalitním scénáři s výbornými herci, kde jednoznačně dominuje Tom Hardy, který dokazuje, že nejen dobře vypadá, ale i výborně hraje. Film má místy drsnější záběry, ovšem ukazuje autentičnost tehdejší reálné doby. U mě spokojenost, závěr = 85%