Smrtící úder (2008) odpad!

Vazeni studenti. Videli ste typicky priklad toho, ako nema vyzerat film. Takze moje hodnotenie je nasledujuce: Hudba - D minus... Herecke vykony Fx - nepresli. Scenar Fx - nepresiel. Napad na natocenie najdebilnejsieho filmu, aky som v poslednom obdobi videla: Fxxx - nepresiel a navyse este aj prepadol do najvacsej kopy hnoja. Neuveritelne E-ckovy film, ktory nema obdoby... A herci by sa mali nad sebou zamysliet, navrhujem karieru v McDonalds za pultom.

Lekce neslušného chování (2008)

Tak toto je pre mna neuveritelne velke prekvapenie. Skvele herecke vykony, fantasticky humor (som sa tak zasmiala, ako uz davno nie :)), vyborna hudba, krasna atmosfera anglickeho vidieku a romantika. Pre mna naozaj vyborne stravenych 90 minut :) Vrelo odporucam.

Holly (2006)

Surove, brutalne, existencialne, strasne smutne, ale bohuzial, skutocnost je taka. Neodporucam tym, ktorym je dana problematika ukradnuta, ktori su psi cumaci a chyba im empatia, pretoze vam dve hodiny tohto filmu nic nepovedia. Vy, ktori mate v sebe aspon kusok srdca, hor sa do stahovania a zazijete skutocne emocne nabity zazitok, pri ktorom vam pride luto sveta, v ktorom zijete a aspon na 5 minut nebudete brat ako samozrejmost zivot, ktory zijete.

Obvyklí podezřelí (1995)

Obcas mam velky problem neist do filmu s tak vysokym hodnotenim s predsudkami, ale tu som rada, ze som sa zmylila. Fantasticky film, aj ked zaver som predpokladala uz niekedy v polovici filmu. Herecke obsadenie bolo vyborne, hudba rovnako a atmosfera, o ano, lepsi flashbackoidny film som nevidela. Skoda, ze uz sa netoci viac takych supis pupis kriminaliek :D

Okřídlené bytosti (2008)

Fantasticke zobrazenie toho, ako dokaze jedna tragicka a zbytocna udalost ovplyvnit nase zivoty. Tlieskam.

Zázraky se nedějí (2008)

Brilantna hudba, vyborna atmosfera a nadherny pribeh. Tento film dokazal na viac ako hodinu a pol presvedcit aj takeho tvrdeho pragmatika ako som ja, ze zazraky sa obcas deju a ze z nas neubudne, ked budeme raz za cas verit :)

Lovec draků (2007)

Nadherny film, ktory sa oplati vidiet. Pribeh o priatelstve, zrade, boji s vlastnym svedomim, ale i o laske roznych podob.

Jezero smrti (2008)

Atmosferu to malo dobru, ale tie nelogickosti. Pane boze, mala som pocit, ze som pozerala parodiu. Ani chvilku som sa nenudila, ale nemozem dat viac ako dva. Bohuzial. Proste som sa viac smiala, pretoze tolko nasilnikov na jednej kope nestretnete snad ani v base... Decka, matky, este aj priroda bola voci chudatku hlavnej hrdinke neuprosna :D:D

V plamenech (2008)

Uprimne povedane, cakala som brak a dostala sa mi prijemna dramicka. Preto sa cudujem tym az sokujuco nizkym hodnoteniam. Ste si isti, ze sme videli ten isty film? :) Myslim si, ze film enormne nenadchne, ale ani nesklame. Ked budete cakat menej, dostanete viac. Takze vstupujte do tohto filmu s flegmatickou naladou a on vam to za tu hodinku a pol prijemne vrati...

Mučedníci (2008)

Boze, preco ten film neskoncil este pred tym kvazi zvratom? Vtedy by si odo mna zasluzil aj pat hviezd... Ale posledna pol hodina bola vyslovene hroza... Nie z toho, co robili Anne, ale z primitivizmu, akym sa nas snazi scenarista oblbnut tou blbou pointou. Som nastvana... Na to, ako hrozne sa da domrvit jeden vyborny film. Skoda.