Ploty (2016)

Denzel aj Viola mozu hrat ako z partesu pokojne aj cely den, ale co sa samotneho filmu tyka, lutujem, ze som sa do neho vobec pustila. konverzacky a silne pribehy milujem, ba priam vyhladavam, ale toto bolo utrpenie. po 45 minutach som mala chut si dat slucku okolo krku, zaliat sa do betonu a poprosit manzela, nech ma hodi do priehrady.

Come and Find Me (2016)

priserna amatercina. po vsetkych strankach. hereckej, reziserskej, scenaristickej a hlavne logickej. v tomto filme sa stretlo vsetko zle a trapne klise z lacnych beciek a ceciek. lepsie by bolo, keby sa scenarista a reziser v jednej osobe drzal romanticko-dramatickej linky a nie to takto katastrofalne dogabat a prespekulovat. kazdopadne, vrelo tento film nikomu neodporucam. a Aaron Paul by si mal zacat vyberat lepsie ulohy. oh, wait. mozno nema na vyber. ak podava vsade taketo vykony ako tu, coskoro bude nezamestnany.

Bod zlomu (2015)

aspon keby sa tato kolosalna sprostost netvarila tak vazne. jedna hviezda za krasne zabery na maticku prirodu a Edgara.

Imperium (2016)

au, tak toto bolelo. ani hlava, ani pata, scenar na facku, herecke vykony smiesne. a nizky rozpocet z tohto filmu smrdi na sto honov. velka skoda, potencial to malo.

Nerve: Hra o život (2016)

jedna hviezda a aj to iba za paradnu hudbu. inak to bola strasna, donebavolajuca kravina. kazdou minutou mi to zralo nervy. doslova. este doteraz ma bolia oci z tych debilnych hereckych vykonov a komedialnych nelogicnosti. este znesiem, ked je film kravina, ale ked je to kravina, ktora ma doslova serie, tak to uz nezvladam.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

pardon, vobec nesadlo. nic. z kina som odisla absolutne frustrovana. ak Revenant vyhra, po Birdmanovi to bude najhorsi film v dejinach Oscarov, ktory si odnesie hlavnu cenu. nikto to nepovie nahlas, vsetci ten brak ospevuju. Jedine, co stoji za zmienku je kamera genia Lubezkiho, ktora vsak mne paradoxne priserne prekazala. Tento film proste nedava zmysel a najsilnejsi je v momentoch, ked v nom neuvidite ziadnych hercov, ale iba zabery na drsnu krajinu.

Arne Dahl: Misterioso (2011) (TV film)

dala som sancu prvej casti, Blinded Man, a lutujem tri stratene hodiny mojho zivota. vyvarujte sa prosim rovnakej chybe.

Rychle a zběsile 5 (2011)

asi som naozaj z inej planety,ako cca 24 tisic tunajsich fajnsmekrov... trezor za sportakmi to definitivne zabil a nepomohlo ani, ze som si k tomu supla decko cerveneho. asi som mala radsej viac. tento film sa nedal brat ani len s nadsazkou... dialogy pisal snad Jozko Mrkvicka z osobitnej skoly a rovnaky exot ucil hercov hereckemu umeniu.

Týden bez závazků (2011)

nechutny zlepenec, ktory ma byt akoze komedia. Videna extended verzia, co doteraz lutujem, pretoze tak dlhu nudu a hnus som naozaj davno nevidela. Vtipne sceny? Nula bodov. Nechutne sceny? Takmer vsetky, ktore sa snazili byt vtipne. A romanticky prvok na zaver bol taktiez na bliti.

Cizinec (2010)

aka vyborna absurdna komedia sa z toho vyklula... juch, kolko smiechu bolo u nas v domacnosti :D osobne si zapamatam beh splaseneho Jacka Sparowa po streche Benatok, Angelinine vlasy ala Courtney Love po heroinovom zatahu, takmer azurovo modru tzv.bazenovu vodu v Benatkach, no a este Angelininu mega pusinku. A Angelininu helmu, ktoru si asi zabudla dat z hlavy este z cias natacania filmu 60 sekund... Ale to o jej vlasoch som uz asi spominala, takze asi tolko :D Aha a este jednu hlasku... buongiorno,... Bon Jovi... lolec :D