Drive Angry (2011)

Film plnej těch absolutně nejprovařenějších klišé, prasotrapnejch rádoby drsnejch týpků v čele s Cagem a laciných triků. Scénář úplná sračka, to je fakt neuvěřitelný, že někoho může napadnout taková kokotina a ještě to myslet vážně. Co je na tom ale ještě neuvěřitelnějšího je to, že mě to bavilo jako prase a náramně jsem se u toho nasmál (i když to asi tvůrci zrovna v úmyslu neměli :D). Stručně řečeno chujovina jak hrom, která se prostě musí vídět.

Podfukáři (2013)

Maximálně zabavný film, u kterýho bohužel pokulhává závěr a celková nedovysvětlenost. Ale prdel fakt nehorázná.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Podívat se na Bratrstvo po dlouhé době znovu bylo asi jedno z mých nejlepších rozhodnutích ever. 10/10. Nejlepší epizody - paradoxně první a poslední, kde se ještě nezabíjejí skopčáci.

Captain America: První Avenger (2011)

Z povahy Captaina je jasný, že to je suchej, marnej, slušňáckej a ničím nepřekvapující superhrdina. Z tohohle film jsem ale zjistil, že to je i naprostej dement (a ještě k tomu panic, haha!) - aneb když mám letadlo, který nesmí narazit do města a jsem nad mořem, tak počkám, dokud nenarazím na nějakej ledovec a místo moře to naperu do něho. Tyhle marvelovky snad měly primárně bavit již dospělejší publikum a ne nějaký 8mi letý děcka který u toho nebudou ani trošku přemýšlet. No abych to zakončil je to sranec jako hrom. Jedna hvězda za Peggy, druhá za shovívavost vojáků hydry, že nepostříleli americký vojáky, i když předně naběhli jak stádo prasat.

Hořící keř (2013) (TV film)

Vynikající minisérie, která opravdu v rámci české tvorby vyčnívá a pro mě osobně to bylo to nejlepší, co sem s českými herci kdy viděl. Skvělá hudba, skvělí herci (teda až na Emmu Smetanu :D) a hlavně famózní atmosféra. Jinak ještě k těm hercům - absolutně si mě získal Igor Bareš, kterýmu ta role STBaka sedla naprosto perfektně, jeho vůbec první scéna patří k tomu nejlepšímu z celýho tohodle veledíla. Po prvním dílu jsem rozhodně nepřemýšlel o nejlepším hodnocení, nicméně lepší druhý a naprosto prasobrutální třetí díl mi prostě a jednoduše nedaly na vybranou. A abych tady ten prostodivnej koment nějakej NÁDHERNĚ zakončil - Táňa Pauhofová.

Finanční krize (2010)

Tak takhle to bylo! Výbornej dokument, kterýmu rozumí i ekonomií nedotčený jedinec (já). Připadám si teď strašně chytře :)

96 hodin: Odplata (2012)

Tenhle film mě naučil spoustu věcí - mladé holky z ameriky chtějí chodit na dízy se svými tatínky (a nepřipadá jim ani hloupé mluvit o tom, jak tatínek zabíjí lidi před jejím klukem), albánští vesničani mají černý mercedesy a umí bojový umění, holka co neumí zaparkovat může osrat v automobilové honičce celou istanbulskou policii (v žigulíkách) a lidé prostě jsou schopni si zapamatovat kudyma je kdo vezl i podle těch sebetiternějších detailů, BRAVO Qui-Gon Jinne! Je to prostě strašná sračka a po prvním skvělým díle velký zklamání. A ten vykradenej soundtrack Drivu... shame on you!

Dredd (2012)

Detailní studie nosu Karla Urbana. Doteď si prý snaží vzpomenout na to, co je to úsměv. Na jeho ´moc mě neser, ty špíno´ výraz budu ještě dlouho vzpomínat.

Hon (2012)

Tak 10 minut před koncem filmu sem si říkal, že jestli tohle nebude mít happy end, tak se z toho asi poseru. Na rozdíl třeba od Gladiátora, kde ten pološpatnej konec z něho dělá tak dobrej film, by to tady už bylo prostě moc. No tvůrci mě nevyslyšeli, já sem se teda naštěstí neposral, ale hodně špatně sem se cítil ještě dost dlouho. Zážitek jako prase.