• Krátkometrážní

2012 (2009)

Katastrofický film jak má být. Spousta triků, apokalyptických výjevů a nervy drásajících momentů. A samozřejmě nesmí chybět ani inteligence houpacího koně. Spousta trapných dialogů a musím říct že hlavně ta poslední, zbytečná půlhodinka, to naprosto zabíjí. Ani ten Cusack se mi tam moc nelíbil, naopak cameo od Woodyho mě potěšilo. Jestli nás letos opravdu čeká konec světa, máme se na co těšit. 50%

Keep It in Your Pants (2010)

Je to sranda, písnička je chytlavá a na Taryn se moc pěkně kouká. Sice mi trošku vrtá hlavou, co tady dělá videoklip, ale co už :) 4 hvězdy.

Ať žijí duchové! (1977)

Jedna z nejlepších, rodinných, českých pohádek, se spoustou dnes již zlidovělých písniček. "Hajný je lesa pán, je mládeží a zvěří milován ..." co já sem se toho v opilosti nazpíval :D

Top Gear (1978) (pořad)

Je vůbec možné, aby pořad o autech byl zábavný a zabavil milióny lidí po celém světě ??? To Gear dokazuje, že to možné je. Klíčem je geniální trojce moderátorů (testovacích jezdců, komiků, diplomatů a skvělých kutilů), kteří jakoby se v každém dílu proměnili na malé kluky kteří si rádi hrajou s autíčkama a dělají s nimi kraviny. Akorát že v trochu větším měřítku :)

Nula (2010)

Pěkný, ale bohužel strašně předvídatelný příběh o panáčkovy který nemá nic, najde lásku, a všechno se změní. Prostě klasika :)

Thanks, Smokey! (2011)

Geniálně chlípný nápad, přetvořený v úžasný sexy filmeček.

Top Gear USA (2010) (pořad)

Občas jsem se zasmál ale jinak je to nuda, nuda a zase nuda. Trapný pokus o napodobení originálního Top Gearu.

Spider-Plant Man (2005) (TV film)

Skvěle obsazená a zahraná blbina, Rowan nemá problém dělat si srandu sám ze sebe, ale ty růžové šatičky byli moc aj na mě :) Jako parodie to funguje dobře, ale prostě mi tam něco chybělo.

Kokosy na sněhu (1993)

Nezapomenutelná komedie. Spousta kultovních hlášek, jednoduchý příběh a k mému velkému údivu i perfektní dabing. Už jsem to viděl tolikrát s dabingem že originál by mi to jenom kazil. "Zdravím bobařskýho boha" :)

Obhájce (2011)

Jsem rád že se v té obrovské hromadě kriminálek, detektivek a televizních pitomin najde něco nového a hlavně originálního. Samotná zápletka je téměř dokonalá, pohodový rozjezd, podezření a najednou děj přechází od jednoho zvratu ke druhému. Ani chvíli sem se nenudil. Matthew po dlouhé době hraje v něčem pořádném, a je to on, kdo celý film táhne. Na pět hvězd to sice není ale i tak se jedná o skvělý film.