• Krátkometrážní

Blind Spot (2007)

Geniální !!! Všechno to do sebe krásně zapadlo a závěrečná pointa je jen třešničkou na dortu.

Raymonda má každý rád (1996) (seriál)

K typické české rodince mají daleko, ale zároveň tak strašně blízko. Z těch "starších" americkým sitcomů je Raymond můj jednoznačně nejoblíbenější. Především díky skvělému Bradu Garettovi a jednomu z našich nejlepších dabingů.

Grimm (2011) (seriál)

Hlavně vydržet těch prvních 5 dílů !!!!! Pak se všechno zlepší, věřte tomu. Od šesté epizody mi přijde jako by tvůrci konečně pochopili jakým směrem se bude Grimm ubírat. Najednou to nabere na dramatičnosti, víc se "sblížíme" s těma mytologickýma potvorama, rozvíjí se tam víc příběhů, takže epizodnost až tak nevadí. Osobně se na každá díl těším a jsem zvědavý na kterou mrchu narazí a kam se příběh zase dál posune. Jsem zhruba v polovině první série a zatím s moc nestěžuju. Po konci první řady jsem spokojen, sice se mi moc nelíbil samotný závěr poslední epizody, opravdu mohli vymyslet něco originálnějšího. Ale vem to čert, 3 hvězdy a docela příjemná podívaná.

Spaceballs (1987)

Čekal jsem nějakou šílenou ptákovinu a taky sem ji dostal. Jsou tam sice nějaká hluchá místa, a pár nepovedených vtípků ale všechny ty šílenosti typu pročesání pouště a neskutečně dlouhé záběry na prolétávající vesmírnou loď mě dokázali rozesmát až k slzám. "Ja vol, herr Helma !!! "

Muž, který obešel svět (2009)

Malé historické okénko o jedné z největších ikon alko průmyslu. Robert Carlyle se svým dokonalým přízvukem zaujme už při první větě, a pak už jenom kecá a kecá ... ale rozhodně nenudí. Keep walking Johhnie !

Čarodějky (1998) (seriál)

Televizní klasika. Viděl sem asi všechny díly, a díky tomuto seriálu sem pochopil jak to vypadá když tvůrcům dojdou nápady a tak spatříme jak čarodějky pětkrát zničí zdroj všeho zla, dvanáctkrát zemřou aby mohli zase obživnout (jen jednou se to nějak nepodařilo), 156 krát zabijou padouchy pomocí síly tří a ten zbytek 349 démonů uškvaří lektvarem a ubodají dýkou. Jinak to jsou jen kecy okolo. A ty poslední série stály jednoduše za hovno.

Hazed (2009)

Roztomilá ekologická agitka. Nebýt závěrečné geniální pointy, dal bych míň, ale takhle prostě musím za 5*.

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Co vám je ???? Tohle ta největší blbost jakou sem si kdy zamiloval. Nostalgie se mnou cloumá jen si co si vzpomenu na silosekeru a silomeč. MORFUJEME !!!! :-)

Green Lantern (2011)

Kam se hrabeš, zelený mužíčku, na všechny komixové filmy od Marvelu. Obrovské množství digitálních triků a děravý scénář jsou asi to nejhorší co jsem postřehl. A docela mě překvapuje jaký potenciál film má, bohužel nevyužitý, protože to nejlepší na tom všem byly momenty kdy Green Lantern dostal možnost předvést něco ze své fantazie. Přesně ty momenty kdy v vrtulníku udělal auto a podobně mě bavily asi nejvíc. Ale celkově to není taková hrůza jakou jsem čekal. Slabší 3 hvězdy.

P2 (2007)

Béčkový horror o vyšinutém zaměstnanci podzemního parkoviště a jeho nevinné oběti s velkým výstřihem. A právě ten výstřih, je asi největší důvod, který mě nutil film dodívat. A je asi taky tím jediným co si z filmu opravdu zapamatujete.